Kategoria zycie

Tragiczna śmierć młodego taty. Bolało go gardło i... się udusił!
318.9k

Tragiczna śmierć młodego taty. Bolało go gardło i... się udusił! Tragiczna śmierć młodego taty. Bolało go...

Nie zdążył się nawet pożegnać ze swoją 11-miesięczną córeczką. 34-latek zmarł we własnej kuchni zaledwie kilka dni po powrocie z podróży do Amsterdamu. Przyczyną śmierci okazało się coś, co dla wielu osób brzmi banalnie - angina. A dokładnie jej powikłania. Leżącego bez przytomności mężczyznę znalazła jego narzeczona. Na ratunek było już jednak za późno.
27.1k

"Stasiu to człowiek, który nie miał oporów". Prokurator łapownik wrobił Komendę?! NOWE FAKTY "Stasiu to człowiek, który nie miał...

Czy prokuratorzy z Wrocławia mogli wrobić Tomasza Komendę (43 l.) w zbrodnię, której nie popełnił i za którą niesłusznie odsiedział 18 lat? Fakt dotarł do akt procesu byłego prokuratora Stanisława O. (59 l.). Są dowody na to, że do śledztwa przeciwko Komendzie w sprawie zabójstwa Małgosi Kwiatkowskiej (†15 l.) oddelegowano oskarżycieli skompromitowanych kontaktami z wrocławskimi przestępcami!
Zwłoki Dariusza wyłowione z Odry. Nowe informacje
314k

Zwłoki Dariusza wyłowione z Odry. Nowe informacje Zwłoki Dariusza wyłowione z Odry. Nowe...

Wrocław. Zwłoki mężczyzny wyłowione z Odry. Nowe informacje
Ciało mężczyzny wyłowiono z Odry w niedzielę. - Wstępne ustalenia lekarza będącego na miejscu zdarzenia wskazują na utonięcie - powiedział WP st. sierż. Dariusz Rajski z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu. Nie wiadomo, czy przyczyniły się do tego osoby trzecie.