Kategoria pozostale

Kurdej-Szatan i reszta balowali bez hamulców! Tańczyły nawet na stole
167.4k

Kurdej-Szatan i reszta balowali bez hamulców! Tańczyły nawet na stole Kurdej-Szatan i reszta balowali bez...

Jubileuszowa 10. edycja „Tańca z gwiazdami” przeszła do historii. W finałowym odcinku Barbarę Kurdej-Szatan (34 l.) i Jacka Jeschke (28 l.) pokonali Damian Kordas (26l.) i Janja Lesar (42 l.), zdobywając Kryształową Kulę i cenne nagrody. Kiedy emocje już opadły, wszyscy wspólnie bawili się w jednej z warszawskich restauracji. Atmosfera była tak luźna, że gwiazdy tańczyły na stole!
Szokujące wyznanie: matka sprzedała mnie za 500 dolarów.
67.5k

Szokujące wyznanie: matka sprzedała mnie za 500 dolarów. "To był gwałt" Szokujące wyznanie: matka sprzedała mnie za...

Aktorka Demi Moore wydała właśnie książkę biograficzną zatytułowaną "Inside Out". Opisuje w niej swoje życie prywatne, dwa małżeństwa z Brucem Willisem i Ashtonem Kutcherem, zdrady i wiele traumatycznych przeżyć. W wywiadzie promującym biografie aktorka zdobyła się na bardzo odważne wyznanie. Opowiedziała o tym, jak matka sprzedała ją obcemu mężczyźnie, gdy Demi miała 15 lat. "To był gwałt" - komentuje aktorka.
Swoje auto zaparkował na torach. Na jego koszt wezwano taksówki dla pasażerów.
140.4k

Swoje auto zaparkował na torach. Na jego koszt wezwano taksówki dla pasażerów. Swoje auto zaparkował na torach. Na jego...

Pewien mężczyzna pochodzący z Frankfurtu nad Menem ma do zapłaty, aż 1000 euro, za zaparkowanie swojego auta na środku torów. Musicie wiedzieć o tym, że ta cena, nie jest wysokością mandatu za czyn. Jest to cena za wynajęcie taksówek na jego koszt, dla pasażerów, którzy przez jego wykroczenie utknęli w tramwaju i nie mogli pojechać dalej.
Opublikowała w sieci to zdjęcie. W komentarzach rozpętała się wojna
247.4k

Opublikowała w sieci to zdjęcie. W komentarzach rozpętała się wojna Opublikowała w sieci to zdjęcie. W...

Osiągnięcie szczęścia jest możliwe niezależnie od rasy, pochodzenia, religii czy gabarytów. Wspaniałym dowodem na to jest historia modelki Plus Size Melissy Gibson. Kobieta nauczyła się kochać swoje ciało, a w Nowy Rok weszła u boku ukochanego, z którym chętnie pozowała do zdjęć, później chwaląc się nimi w sieci. Niestety nie wszyscy są w stanie zrozumieć tę miłość…
Mężczyźni powinni jeść codziennie. Podkręci smak potraw i poprawi zdrowie
310.5k

Mężczyźni powinni jeść codziennie. Podkręci smak potraw i poprawi zdrowie Mężczyźni powinni jeść codziennie....

Wystarczy szczypta. Przyprawy pełne smaku, aromatu i zdrowia
Warto wiedzieć
Szczypta, odrobina, krztyna, pół łyżeczki - tak niewiele potrzeba, by wspomóc zdrowie, a do tego jeść smacznie. Przyprawy bardzo często lądują na ostatnich pozycjach listy składników potrzebnych do przygotowania dań. Zupełnie niesłusznie, bo są skoncentrowanym źródłem substancji o działaniu prozdrowotnym. Warto włączyć przyprawy do swojej diety, by nie tylko podkręcić smak potraw, ale także uzdrowić swoje ciało. Sprawdź, jak działają na organizm.