Kategoria newsy

Uważajcie na te mrożonki. Zmarło już 9 osób!
47.4k

Uważajcie na te mrożonki. Zmarło już 9 osób! Uważajcie na te mrożonki. Zmarło już 9...

Sanepid ostrzega przed możliwością zatrucia się listeriozą w wyniku spożycia niektórych mrożonych warzyw. Eksperci przypominają jednocześnie, że większość mrożonych warzyw należy przed spożyciem poddać obróbce cieplnej. Ma to związek z kolejnymi informacjami dotyczącymi zatruć listeriozą, wywołanych spożyciem kukurydzy skażonej pałeczką listeriozy. Od 2015 roku na tę rzadką chorobę zmarło w Europie 9 osób.
Młody lekarz rozpętał w sieci burzę. Dobitnie opisał jak wygląda ostry dyżur jednego z polskich szpitali.
136.1k

Młody lekarz rozpętał w sieci burzę. Dobitnie opisał jak wygląda ostry dyżur jednego z polskich szpitali. Młody lekarz rozpętał w sieci burzę....

Bartosz Nowakowski jest to lekarz ortopeda gdzie na co dzień pracuje w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym we Włocławku. Niedawno w ostatnim czacie zrobiło się o nim bardzo głośno. Lekarz nie mógł znieść tego co zobaczyć, więc w niedzielny poranek postanowił napisać post na swoim profilu na Facebooku kilka na temat jego miejsca pracy. Wiedząc, że może później mieć negatywne konsekwencje to mimo to, podzielił się innymi swoim spostrzeżeniem.