Kategoria newsy

Jedenaście razy przebił serce Dawidka. Szokujące ustalenia po sekcji zwłok chłopca
672.5k

Jedenaście razy przebił serce Dawidka. Szokujące ustalenia po sekcji zwłok chłopca Jedenaście razy przebił serce Dawidka....

W poniedziałek, gdy w okolicach Grodziska nie było już śladu po grupach poszukiwawczych, a na łące, na której ojciec porzucił ciało Dawidka, paliły się znicze, patomorfolodzy przeprowadzili bardzo szczegółową sekcję zwłok chłopczyka. Ustalili, że ojciec jedenaście przebił serce synka. Zrobił to w aucie, bo tylne siedzenie skody, w której konał Dawid, było brunatne od krwi niewinnego dziecka.
Policja ukrywała to przedmatką Dawidka? Dopiero terazujawnili prawdę
514.8k

Policja ukrywała to przedmatką Dawidka? Dopiero terazujawnili prawdę Policja ukrywała to przedmatką Dawidka?...

Ciało 5-letniego Dawida zostało znalezione przez służby kryminalne; ukryte było w gęstej trawie, można powiedzieć, że osoba, która je tam porzuciła, robiła wszystko, aby utrudnić jego odnalezienie - powiedział rzecznik Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Ciarka. Dopiero teraz ujawnił, że jeden szczegół poszukiwań, ze względu na szacunek do bliskich chłopca, został zatajony.
Dawid Żukowski poszukiwany.
158.3k

Dawid Żukowski poszukiwany. "Ojciec zachował się irracjonalnie" Dawid Żukowski poszukiwany. "Ojciec...

Dawid Żukowski poszukiwany. Generał policji mówi o przebiegu akcji
- Nie da się wykluczyć, że Dawid odnajdzie się jeszcze żywy. Ale wersja, że ojciec w sposób irracjonalny skrzywdził, zabił i ukrył dziecko jest najbardziej prawdopodobna - mówi Wirtualnej Polsce gen. Adam Rapacki, twórca Centralnego Biura Śledczego i były wiceszef MSWiA, nadzorujący policję. Jak ujawnia, podobne zdarzenia miały miejsce w przeszłości.
Dziwne zachowanie matki Dawidka. Były policjant zwraca uwagę na jedną rzecz
937.6k

Dziwne zachowanie matki Dawidka. Były policjant zwraca uwagę na jedną rzecz Dziwne zachowanie matki Dawidka. Były...

Rozpoczęła się ósma doba poszukiwań 5-letniego Dawida Żukowskiego. Nad rozwikłaniem zagadki zaginięcia chłopca pracuje ponad stu policjantów. Śledczy analizują różne hipotezy na temat tego co mogło się wydarzyć. Czy ojciec Dawidka działał w sposób zaplanowany, czy raczej kierował nim silny impuls, którego podłożem był konflikt rodzinny? Eksperci analizują również zachowanie matki dziecka w dniu jego zaginięcia. Swoimi przemyśleniami w tej kwestii podzielił się z nami emerytowany policyjny negocjator Dariusz Loranty.
Pogrzeb ojca zaginionego Dawida Żukowskiego. Znamy szczegóły
244.7k

Pogrzeb ojca zaginionego Dawida Żukowskiego. Znamy szczegóły Pogrzeb ojca zaginionego Dawida Żukowskiego....

Tą sprawą od tygodnia żyje cała Polska. 10 lipca zaginął 5-letni Dawid Żukowski z Grodziska Mazowieckiego. Tego samego dnia odebrał sobie życie jego ojciec Paweł Ż. Nadal nie ustalono, co Ż. zrobił z Dawidkiem, przed odebraniem sobie życia. W piątek odbędzie się pogrzeb Pawła Ż. Wiadomo już, że samobójca ma być pochowany bez odprawiania mszy świętej na cmentarzu w Grodzisku Mazowieckim.
Nieoficjalnie: ostatnia rozmowa Dawidka z matką. Krótko potem doszło do najgorszego
137k

Nieoficjalnie: ostatnia rozmowa Dawidka z matką. Krótko potem doszło do najgorszego Nieoficjalnie: ostatnia rozmowa Dawidka z...

Od siedmiu dni trwają poszukiwania 5-letniego Daniela Żukowskiego. Chłopiec został odebrany od dziadków przez ojca, Pawła Ż. i miał zostać zawieziony do matki. Nie dotarł tam. Kilka godzin później ojciec popełnił samobójstwo. Od pewnego czasu wiadomo, że 10 lipca mężczyzna najpierw rozmawiał ze swoją żoną przez telefon a po godzinie 18 wysłał do niej SMS-a. Groził w nim, że kobieta już nigdy nie zobaczy synka. Okazuje się jednak, że chłopiec miał okazję chwilę porozmawiać ze swoją mamą przed zaginięciem.