Kategoria newsy

Tajemnicze słowa byłej dziewczyny Jarosława B. Teraz zastanawiają
265.6k

Tajemnicze słowa byłej dziewczyny Jarosława B. Teraz zastanawiają Tajemnicze słowa byłej dziewczyny...

Była dziewczyna Jarosława B.: "Nie spełniał moich oczekiwań jako człowiek i partner"
16 kwietnia Jarosław B. został zatrzymany w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa przeciwko wolności seksualnej. Wiele osób nie wierzy w winę byłego piłkarza. Jednak już 10 miesięcy temu dziewczyna, z którą się rozstał, powiedziała coś niepokojącego.
Płonie katedra Notre-Dame. Te zdjęcia obiegły dziś cały świat
96.1k

Płonie katedra Notre-Dame. Te zdjęcia obiegły dziś cały świat Płonie katedra Notre-Dame. Te zdjęcia...

Cóż za potworny początek Wielkiego Tygodnia. Perła gotyckiej architektury, symbol Paryża i katolickiej Francji w ogniu! Olbrzymie płomienie wystrzeliły z poddasza gotyckiej katedry Notre Dame w samym sercu Paryża, na wyspie Ile de la Cite. Licząca sobie 850 lat katedra przetrwała wojny i rewolucję, a teraz może zniszczyć ją pożar.
Tak wyglądało zatrzymanie Marka Falenty. Kiedy wróci do Polski?
68.2k

Tak wyglądało zatrzymanie Marka Falenty. Kiedy wróci do Polski? Tak wyglądało zatrzymanie Marka Falenty....

Szukano go w całej Polsce, wpadł w Hiszpanii. Mowa o Marku Falencie, biznesmenie skazanym za tzw. aferę podsłuchową. Policjanci zatrzymali go w pobliżu Walencji. 43-latkowi towarzyszyła kobieta. Hiszpańscy funkcjonariusze opublikowali zdjęcia, na których widać, jak prowadzą Marka Falentę. Wiadomo też więcej na temat tego, jak wyglądało zatrzymanie polskiego biznesmena.
Marek Falenta zatrzymany! Już wiadomo, gdzie się ukrywał
138.2k

Marek Falenta zatrzymany! Już wiadomo, gdzie się ukrywał Marek Falenta zatrzymany! Już wiadomo, gdzie...

Marek Falenta, biznesmen skazany za aferę podsłuchową i poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania, został zatrzymany. Informację przekazał na Twitterze minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński. Jak podało RMF FM, biznesmena ujęto w Hiszpanii. Marek Falenta ma odbyć zasądzoną mu karę 2,5 roku więzienia.
Są prognozy. Tak ma wyglądać pogoda w Wielkanoc
248.3k

Są prognozy. Tak ma wyglądać pogoda w Wielkanoc Są prognozy. Tak ma wyglądać pogoda w...

Jest szansa, że Święta Wielkanocne 2019 będą ciepłe, a temperatury sięgną nawet 18 - 20 stopni C. Długoterminowa prognoza zakłada, że od Wielkiej Soboty 20 kwietnia rozpocznie się okres ciepłej pogody, bez opadów, za to z przewagą słońca.

To dopiero wstępne przewidywania komputerowych modeli pogodowych. Te, analizując wydarzenia w pogodzie na dalej niż 5 dni, muszą opierać się na założeniach. Wiele zależy tu od układów atmosferycznych, które przechodząc nad Polską, będą dyktować pogodę. Na kilka dni przed Wielkanocą w prognozach widać przechodzącą przez kraj falę deszczów i ochłodzenia....
Rutkowski wyznaczył nagrodę za jego głowę
143.2k

Rutkowski wyznaczył nagrodę za jego głowę Rutkowski wyznaczył nagrodę za jego głowę

Marek Falenta, skazany w aferze taśmowej biznesmen, wciąż pozostaje nieuchwytny. Jak donosiła niedawno "Rzeczpospolita", przedsiębiorca może przebywać w jednym z krajów europejskich. Teraz w poszukiwania uciekiniera włączył się Krzysztof Rutkowski, najsłynniejszy, a zrazem najbardziej kontrowersyjny polski detektyw. Za głowę Falenty wyznaczył 50 tys. zł nagrody.