Kategoria filmy

M jak miłość, odcinek 1329: Barbara dowiaduje się o śmierci Lucjana
71.4k

M jak miłość, odcinek 1329: Barbara dowiaduje się o śmierci Lucjana M jak miłość, odcinek 1329: Barbara...

W 1329 odcinku "M jak miłość" mieszkańcy Grabiny pogrążą się w żałobie. O świcie Barbara (Teresa Lipowska) odbierze telefon ze szpitala i dowie się, że jej ukochany mąż Lucjan (śp. Witold Pyrkosz) zmarł. Co wydarzy się dalej w "M jak miłość" i jak będzie wyglądał kultowy serial bez seniora rodziny Mostowiaków?
"M jak miłość" odcinek 1329 we wtorek 14.11.2017, o godz. 20.50 w TVP2
12 filmowych wpadek, obok których ciężko przejść obojętnie. Rażą w oczy bardziej, niż myślisz
92.1k

12 filmowych wpadek, obok których ciężko przejść obojętnie. Rażą w oczy bardziej, niż myślisz 12 filmowych wpadek, obok których ciężko...

Nie ulega wątpliwości, że efekty filmowe coraz bardziej zachwycają wielbicieli dobrego kina i nie tylko. Wciąż jednak nie brakuje w nich wpadek, które bardzo często są niespójne z przedstawianą fabułą. Choć przeważnie są niemal niedostrzegalne, nie zapominajmy, że są wśród nas obserwatorzy, którym nie umknie nawet najdrobniejszy szczegół!
Barbara Kurdej-Szatan wciąż walczy z chorobą. Marzy, by jej życie wróciło do normalności
177.2k

Barbara Kurdej-Szatan wciąż walczy z chorobą. Marzy, by jej życie wróciło do normalności Barbara Kurdej-Szatan wciąż walczy z...

Barbara Kurdej-Szatan od lat zmaga się z ciężką chorobą. Długą drogę przeszła zanim w ogóle dowiedziała się, co właściwie jej dolega. Na początku była niepoprawnie diagnozowana i zażywała nieodpowiednie leki. Cierpiała na powikłania związane z chorobą, a jak się okazuje, spowodowane również przyjmowaniem źle dobranych antybiotyków, które wyniszczyły organizm gwiazdy. Aktorka chciałaby, aby jej życie w końcu wróciło do normalności. W jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o swojej wieloletniej walce.