Kategoria filmy

M jak miłość po wakacjach 2018. Kinga i Piotrek będą mieli nowego syna! Oto inny Mikołaj Zduński
40.3k

M jak miłość po wakacjach 2018. Kinga i Piotrek będą mieli nowego syna! Oto inny Mikołaj Zduński M jak miłość po wakacjach 2018. Kinga i...

Wielkie zmiany w "M jak miłość" w rodzinie Zduńskich. W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 Kinga (Katarzyna Cichopek) i Piotrek (Marcin Mroczek) będą mieli nowego syna. Zmieni się chłopiec, który gra Mikołaja Zduńskiego. Ignacy Wudkiewicz odejdzie z "M jak miłość", a jego miejsce zajmie inny aktor. Właśnie na Instagramie serialu pojawiło się pierwsze zdjęcie nowego Miśka! Skąd ta zmiana w obsadzie "M jak miłość"?

Dlaczego w "M jak miłość" będzie nowy Mikołaj Zduński?
M jak miłość, odcinek 1374: Paweł wybaczy Ali zdradę
44.6k

M jak miłość, odcinek 1374: Paweł wybaczy Ali zdradę M jak miłość, odcinek 1374: Paweł wybaczy...

Szok w serialu "M jak miłość"! Paweł (Rafał mroczek) w 1374 odcinku "M jak miłość" po wielu miesiącach pojedna się z Alą (Olga Frycz). Przez zdradzającą żonę Zduński stoczył się na dno, więc co skłoni go do podjęcia takiego kroku? Czy była partnerka zgodzi się na rozejm? Co dokładnie wydarzy się w 1374 odcinku "M jak miłość"?

"M jak miłość" odcinek 1374 - poniedziałek, 21.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2
M jak miłość po wakacjach 2018. Paweł po ślubie pokocha Katię. Do Polski przyjedzie narzeczony Katii
24.8k

M jak miłość po wakacjach 2018. Paweł po ślubie pokocha Katię. Do Polski przyjedzie narzeczony Katii M jak miłość po wakacjach 2018. Paweł po...

Kolejny sezon "M jak miłość" zapowiada się emocjonująco! Życie Pawła (Rafał Mroczek) znowu znajdzie się w niebezpieczeństwie! W nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018 w pościg za Katią (Joanna Jarmołowicz) rzuci się gangster z Gruzji. Ślub Pawła z narzeczoną bandyty nie wróży Zduńskiemu najlepiej! Co wydarzy się dalej w "M jak miłość"? Kim będzie tajemniczy Gruzin? Mamy zdjęcie zza kulis "M jak miłość".

Co stanie się z Pawłem w "M jak miłość" po wakacjach 2018?
M jak miłość. Marcin, Szymek i Ania na zdjęciu, które oburzyło fanów Izy
55.4k

M jak miłość. Marcin, Szymek i Ania na zdjęciu, które oburzyło fanów Izy M jak miłość. Marcin, Szymek i Ania na...

Widzom serialu "M jak miłość" zdecydowanie nie przypadło do gustu zdjęcie Marcina (Mikołaj Roznerski), Szymka (Staś Szczypiński) i Ani (Maria Pawłowska)! Na fotografii zza kulis nowego sezonu "M jak miłość" po wakacjach 2018 wyglądają jak prawdziwa rodzina, co wywołało oburzenie wśród fanów Marcina i Izy (Adriana Kalska). Jak komentowali zdjęcie z planu "M jak miłość"?
Na Wspólnej, odcinek 2696: Elżbieta była prostytutką?! Wstydliwa tajemnica ukochanej Igora
52k

Na Wspólnej, odcinek 2696: Elżbieta była prostytutką?! Wstydliwa tajemnica ukochanej Igora Na Wspólnej, odcinek 2696: Elżbieta była...

Jaką tajemnicę w serialu "Na Wspólnej" skrywa Elżbieta Marcinek (Paulina Chapko)? Kto przesyła jej anonimowe e-maile z pogróżkami? O jakim sekrecie z przeszłości jest mowa? Wszystko wyjaśni się w 2696 odcinku "Na Wspólnej" kiedy to Elżbieta przyzna się Igorowi, że kiedyś była prostytutką. Jako młoda tancerka szkoły baletowej zabawiała gości na zamkniętym przyjęciu.
Śmierć Agnieszki w M jak miłość? Oto dowód, że Agnieszka przeżyje!
58.3k

Śmierć Agnieszki w M jak miłość? Oto dowód, że Agnieszka przeżyje! Śmierć Agnieszki w M jak miłość? Oto...

Agnieszka (Magdalena Walach) z "M jak miłość" szykuje się na śmierć! Ostatnio Olszewska napisała testament i wzruszający list do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), w którym poprosiła ją, żeby była mamą dla Helenki (Ola Trojanowska). Czy w nowym sezonie "M jak miłość" po wakacjach 2018 Agnieszka umrze? Czy niebezpieczni przestępcy spełnią swoją groźby i zabiją Agnieszkę? Właśnie pojawiło się zdjęcie z planu premierowych odcinków "M jak miłość", które wskazuje, że Agnieszka nie zginie z rąk bandytów!

Co się wydarzy w nowych odcinkach "M jak miłość" po wakacjach 2018?
Ucieczka Marcina w M jak miłość. Artur naśle na niego policję
18k

Ucieczka Marcina w M jak miłość. Artur naśle na niego policję Ucieczka Marcina w M jak miłość. Artur...

Marcin (Mikołaj Roznerski) w pogoni za Izą (Adriana Kalska) w 1377 odcinku serialu "M jak miłość" ledwo wymknie się policjantom, których naśle na niego Artur (Tomasz Ciachorowski)! Chodakowski zaryzykuje wszystko, żeby zdobyć dowody na to, że rywal jest psychopatą. Co wydarzy się w 1377 odcinku "M jak miłość"? Jak zakończy się ten sezon?

"M jak miłość" odcinek 1377 ostatni przed wakacjami - wtorek, 29.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2
M jak miłość, odcinek 1374: Kinga zmusi Piotrka do seksu w wannie i bistro
63.2k

M jak miłość, odcinek 1374: Kinga zmusi Piotrka do seksu w wannie i bistro M jak miłość, odcinek 1374: Kinga zmusi...

Łóżkowe problemy Zduńskich w "M jak miłość". Zakręcona na punkcie dziecka Kinga (Katarzyna Cichopek) zrobi wszystko, żeby zmusić męża do seksu! W 1374 odcinku "M jak miłość" przerażony Piotrek (Marcin Mroczek) zacznie unikać żony i ucieknie w pracę, ale to nie powstrzyma Zduńskiej przed zaciągnięciem go do łóżka... Co takiego zrobi Kinga w 1374 odcinku "M jak miłość"?
M jak miłość, odcinek 1373: Koszmarna noc poślubna Izy i Artura:
68.9k

M jak miłość, odcinek 1373: Koszmarna noc poślubna Izy i Artura: "Nie uciekniesz już przede mną. Zabiorę ci Maję" M jak miłość, odcinek 1373: Koszmarna noc...

Krzyki pobitej Izy (Adriana Kalska) w "M jak miłość", płacz Mai (Anna Wierzchoń) i kolejne groźby okrutnego Artura (Tomasz Ciachorowski)! Tak w 1373 odcinku "M jak miłość" będzie wyglądała noc poślubna Izy i Artura. Bezwzględny kat postara się o to, by jego ukochana zapamiętała te chwile na długo. Artur pobije żonę na oczach dziecka, a później zapewni ją o swojej miłości...
"M jak miłość" odcinek 1373 - wtorek, 15.05.2018, o godz. 20.50 w TVP2
Śmierć Agnieszki w M jak miłość? To Joasia będzie mamą Helenki
60.7k

Śmierć Agnieszki w M jak miłość? To Joasia będzie mamą Helenki Śmierć Agnieszki w M jak miłość? To...

Czy Agnieszka (Magdalena Walach) z "M jak miłość" umrze, a jej córka Helenka (Ola Trojanowska) zostanie sierotą? W 1373 odcinku "M jak miłość" prokurator Olszewska zacznie bać się o swoje życie i przyszłość ukochanej córeczki. Świadoma tego, że prowadząc niebezpieczne śledztwo może zginąć, napisze list do Joasi (Barbara Kurdej-Szatan), w którym poprosi ją, żeby po jej śmierci była mamą dla Helenki.