Przechodzień nie zastanawiał się więc, chciał pomóc psiakowi. Gdy do niego podszedł, zauważył coś strasznego. Suczka która miała zaledwie kilka miesięcy, miała odcięty ogon w brutalny sposób.

Publié par Apollo Chan sur vendredi 22 avril 2017

Mężczyzna natychmiast zabrał pieska do kliniki weterynaryjnej. Tam lekarze zajęli się raną, do której już dobrały się robaki. Suczka dostała na imię Shorty.

Facet bez zastanowienia wziął psa na ręcę, gdzie zabrał go do weterynarza. W klinice weterynaryjnej lekarze zdezynfekowali ranę małemu pieskowi. Rana była na tyle zaniedbana, że dobrały się już do niej robaki. Lekarze dali jej na imie Shorty.

Publié par Mutts & Mittens Community sur mercredi 27 avril 2017

Stan zdrowia suczki poprawiał się z dnia na dzień - jak twierdzili lekarze, miała bardzo dużo szczęścia. Jeden wolontariusz postanowił wrzucić zdjęcia suczki na Facebooka, by opisać w jaki brutalny sposób została ona potraktowana, i dodał też instruktaż, co robić gdy widzimy takiego rannego pieska.

„Ktoś znęcał się nad tym niewinnym psiakiem, rana była "czysta", bardzo przykry przypadek okrucieństwa wobec zwierząt.” – powiedział mężczyzna.

Jak twierdzą lekarze - mała Shorty powoli wraca do zdrowia, a co najważniejsze znalazł się do niej kochający dom. Miała szczęście, że w porę znalazła się osoba, która była jej w stanie pomóc.

Publié par Mutts & Mittens Community sur mercredi 27 avril 2017

Każdy zwierzak zasługuje na miłość od człowieka, więc szanujmy zwierzęta! A my mamy nadzieje, że wszystko okej będzie w nowym domu!

Źródło: tierfreund.co, facebook.com