Wykryto jednak objawy mukopolisacharydozy III, czyli wrodzonego zaburzenia kości i ośrodkowego układu nerwowego. Diagnoza była druzgocąca: Pei Shan nie będzie rosnąć. Nieznana choroba sprawiła, że dziewczynka została dosłownie zamrożona w czasie…

To everybody to have supported me previously with the bookmark magnet sales, thank you! This time, I have designed a…

Publié par Pei Shan Tabitha sur mercredi 13 avril 2016

Rodzice byli jednak szczęśliwi, że posiadają potomka. Wiele czytali i uczyli się wszystkiego o chorobie, aby pomóc córce przejść przez wszystkie fazy jej życia.

W wieku trzech miesięcy mała Pei Shan przestała rosnąć. Rodzice nie poddawali się i pomimo tego, że codziennie musieli patrzeć na jej cierpienie, robili wszystko, aby dziewczynka poczuła się szczęśliwa.

Po 17 latach wygląd Pei Shan nie zmienił się. Jej twarz, ręce i nogi sprawiały, że wyglądała niczym dziecko. Zresztą pod wieloma względami nadal nim była. Miała bardzo ograniczoną pojemność płuc, dlatego wciąż musiała nosić maskę tlenową.

Rodzice zrozumieli w końcu, że nie uda im się pokonać przeciwności losu, a jedyne co mogą zrobić, to jak najbardziej nacieszyć się czasem jaki im jeszcze pozostał.

This is the drawing I did for my papa in 2009. I really love him. He takes good care of us. I knew that his love for me…

Publié par Pei Shan Tabitha sur samedi 18 juin 2016

„Nasze szczęście zamieniło się w rozpacz. Czasem zastanawiałem się, co złego zrobiłem w poprzednim życiu, że teraz musiałem płacić tak wysoką cenę. Każdego ranka żałowałem, że się budzę. Przyznaję, że to wszystko mnie przerastało, jednak musiałem trwać przy żonie i córce.” – przyznaje Qi Kuan, ojciec Pei Shan.

Ze względu na chorobę córki, matka była zmuszona zrezygnować z pracy i całkowicie poświęcić się opiece nad nią. Jedyny dochód rodziny zapewniał ojciec, pracując jako taksówkarz. Ogromne koszty związane z leczeniem i codzienną pielęgnacją córki doprowadził rodzinę do poważnego kryzysu finansowego.