Chciał powiedzieć żonie, co mu przyszło na myśl, ale nie wiedział jak to zrobić. Dlatego, gdy Alora spała, zrobił jej zdjęcie i umieścił w Internecie wraz z tym przejmującym komentarzem:

„Moja żona jest najlepszą przyjaciółką nie tylko dla mnie. Potrafi rozmawiać ze swoimi koleżankami, a mnie czasem udaje się podsłuchać o czy mówią. Usłyszałem, że przyjaciółka zapytała ją, czy ja nie mam nic przeciwko temu, że nasze dzieci śpią z nami w łóżku.

Rozmowa odbywała się „na głośniku”, dlatego słyszałem reakcję drugiej strony. Przyjaciółka Alory powiedziała wtedy, że jej mąż w życiu nie pozwoliłby na coś takiego. To mnie trochę zbiło z tropu i przyznam szczerze, że rozmyślałem nad tym przez kilka dni. Chciałem sam przed sobą dojść do tego, jak to się ma do naszej relacji i jak prawdziwy mężczyzna postawiłem sprawę jasno: Czy czasem się czuję jak piąte koło u wozu?

TAK! Ale gdy tylko spojrzę na te śpiące ze sobą istoty, od razu zaczynam wszystko rozumieć. Czy jest coś piękniejszego dla rodzica niż przeświadczenie, że jego pociecha czuje się kochana i bezpieczna? A taka na pewno jest w ramionach matki.

Rzecz w tym, moim drodzy, że ten etap macierzyństwa nie trwa wiecznie i jest to krótka chwila, w której doświadcza się takich emocji. Nasze kobiety… nasze bohaterki… troszczą się o dzieci, które przez dziewięć miesięcy nosiły pod piersią i pragną mieć je przy sobie, sprawdzać, czy z nimi wszystko w porządku.

Ten okres nie trwa długo, gdyż dzieci szybko dorastają i zaczynają się wstydzić tego, że mama je tuli. Uważają to za powód do wstydu. Więc dlaczego my jako mężowie mielibyśmy się złościć, że NASZE dzieci śpią z nami w łóżku?

I jak to leżenie z pociechami przez parę lat, ma się do tego, że przed nami całe życie i jeszcze zatęsknimy za czasami, gdy nasze dzieci chciały z nami spać. Jestem dumny z tego, że moja żona tak robi i popieram ją. Szanujcie swoje żony jako matki!”

Oczywiście nie wszyscy ludzie podzielali zdanie Davida na temat macierzyństwa.

Niektórzy we wszystkim doszukują się problemu i twierdzili nawet, że nie jest to bezpieczne, aby dorośli spali tak z małymi dziećmi. No cóż… jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził, a najważniejsze jest to, aby w rodzinie panowała miłość, szacunek i zrozumienie.

Mamy nadzieję, że mężczyzn takich jak David jest zdecydowanie więcej! ????

Źródło: facebook.com