Pewnie nie raz słyszałeś już takie historie. Dziś jednak masz szansę na własne oczy to zobaczyć. A wszystko za sprawą niezwykłego zdjęcia, od którego ciarki przechodzą po całym ciele!

Na pierwszy rzut oka to zdjęcie wygląda jak zwyczajne selfie. Kiedy jednak poznasz historię jaka za nim stoi, zaniemówisz z wrażenia.

13-letnia Harper Kurtz była w drodze na konkurs piękności, gdy postanowiła zrobić sobie zdjęcie. Razem z nią w samochodzie była jedynie jej matka, która prowadziła.

I nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że na zdjęciu oprócz nastolatki jest ktoś jeszcze… Mały chłopiec, którego można zauważyć na tylnym siedzeniu!

Badając tę sytuację, matka Harper – Melissa, dowiedziała się, że rok wcześniej dokładnie w tym miejscu doszło do tragicznego wypadku. Melissa przesłała zdjęcie do organizacji Eidolon Project Canada, która zajmuje się takimi niewyjaśnionymi przypadkami. Grupa, która została założona w 1999 roku nie uważa się za łowców duchów. Ich zdaniem, duchy nadal pozostają ludzkimi istotami.

Greg Pocha mówi:

„W tym konkretnym przypadku możemy mieć do czynienia z duchem, który jest przywiązany do miejsca, gdzie jego dusza została dosłownie wyrwana z ciała podczas wypadku. Jednocześnie jest bardzo prawdopodobne, że będzie nawiedzać tę część autostrady już na wieki.”

Greg wyjaśnił również 48-latce, że istnieje prawdopodobieństwo iż chłopiec próbował ostrzec kobiety.

W ciągu ostatnich dwóch lat kobieta otrzymała w sumie trzynaście mandatów za to, że jej córka nie chciała zapinać pasów bezpieczeństwa. Melissa sądzi, że duch chłopca w ten sposób chciał nakłonić nastolatkę, aby nie lekceważyła sytuacji i zaczęła dbać o swoje bezpieczeństwo.

Matka wierzy również, że jej córka przyciąga zjawiska paranormalne.

48-latka przytacza inną historię, która może wskazywać na powiązania córki ze światem nadprzyrodzonym. Gdy kobieta była jeszcze w ciąży, jej brat – Timothy i jego narzeczona zginęli w wypadku samochodowym. Dziewczynka otrzymała imię właśnie po zmarłej kobiecie.

A Wy co sądzicie o tej historii? Czekamy z niecierpliwością na Wasze komentarze.

Źródło: metro.co.uk