Z racji posiadania licznego potomstwa, cała czwóreczka biega po domu: trzy damusie i jeden rycerz. I oczywiście mąż, bo bez niego nie byłoby rozbieganej gromadki i całego przedświątecznego zamieszania.  Zatem lista prezentów jest dość obszerna. Oczywiście o sobie również nie zapomniałem, w końcu też od życia mi się czegoś należy. Podsunęłam pomysł prezentu mężowi  pod sam nos, może w końcu zorientuje się  bez czego nie wyobrażam sobie dalszej egzystencji w tym szalonym domu. 

Dla dzieci wybrałam zabawki, bo w sumie wiem, że najbardziej z tego będą zadowolone. Dla najmłodszej pociechy, 8 miesięcznej Lileczki, którą interesują wszelkie dźwięki, kolory  i przyciski wybrałam Edukacyjny stoliczek dla Maluszka z firmy Fisher-Price, to pełna niespodzianek interaktywna zabawka, która na pewno zadowoli mają maleńką Odkrywczynie- szukającą ciągle czegoś nowego. W stoliczku najbardziej zainteresowały mnie poziomy nauki, które sprawią, że zabawka "rośnie wraz z dzieckiem", umożliwiając wybór poziomu  odpowiedniego dla wieku i jego umiejętności. Poza tym jestem przekonania, że zabawka nie tylko zaciekawi najmłodszego członka rodziny, ale przyciągnie wzrok starszej trzyletniej ciągle rozgadanej Agatki. 

Agatka to bardzo towarzyska dziewczynka, więc chętnie zatelefonuje do siostry, czy wspólnie pobawi się z nią w odśpiewywanie alfabetu, naukę liczb, kolorów, czy nazw warzyw i owoców. Dla wspomnianej 3-latki wybrałam Mikrofon na statywie, gdyż córka kocha podśpiewywać, ciągle coś nuci pod nosem. Zabawka ta umożliwi jej rozwijanie pasji śpiewania, a efekty dźwiękowe znajdujące się w mikrofonie sprawią ogromną frajdę ze wspólnej muzycznej zabawy wszystkim domownikom. Dla najstarszej córki – Kamilki wybrałam lalkę Zapf Baby Born Soft Touch. Córeczka od zawsze marzyła o bobasku, który będzie miał różne akcesoria i ubranka. Kamilka jest już takim wieku, że bardzo lubi naśladować dorosłych, dlatego właśnie ta lalka będzie idealnym prezentem gwiazdkowym.

Dla synka wybrałam klocki Lego Minecraft Igloo Niedźwiedzia. Rafał jak chyba każdy chłopiec w jego wieku uwielbia tworzyć rozmaite figury z klocków. Te klocki są wyjątkowe, ponieważ nawiązują do popularnej gry komputerowej, a tym samym rozwijają znakomicie wyobraźnie małego budowniczego. 

I teraz prezenty dla najstarszych domowników, czyli zapracowanej mamy i maniaka komputerowego taty. Ja jak przystało na wzorową gospodynię domową, która ma mało czasu na sprzątanie, a lubi porządek wybrałam sobie idealne rozwiązanie na moje codzienne bolączki: IROBOT ROOMBA.

Ten odkurzacz dopasowuje się do pomieszczeń domu, zapamiętuje je, a ja siedząc z pilotem na kanapie  przed TV za pomocą komend głosowych sama zdecyduje, które pomieszczenia ma sprzątać mój Wybawca.


I na sam koniec zostawiłam sobie prezent dla męża. W tym roku na Święta wybrałam mu laptopa Apple Macbook Air , który ma chyba wszystko co powianiem posiadać dobry sprzęt komputerowy. 

Z racji tego, że mąż zawodowo zajmuje się informatyką potrzebuje dobrego narzędzia pracy. Ten komputer posiada bardzo wydajną baterię, a procesor Intel Core i5, który z układem graficznym Intel HD Graphics 6000 tworzą najlepszy duet . Ponadto  MacBook Air proponuje całą gamę atrakcyjnych aplikacji takich jak zdjęcia, iMovie, GarageBand, Pages, Numbers oraz Keynote. Tak, więc od razu można pracować twórczo i wydajnie.