Jednak to nie piękne widoki, a buty Małgorzaty Rozenek-Majdan wzbudziły szczególną uwagę internautów. Są pewni, że w takim obuwiu spacer z mężem nie trwał długo.

Majdanowie spędzają wakacje w Nicei. Oczywiście Małgosia i Radek wszystko relacjonują w swoich mediach społecznościowych. Zobaczyliśmy już m.in. jak Małgosia spada do wody z dmuchanego jednorożca. Przypomnijmy to nagranie, bo z pewnością poprawi Wam humor.

Jednak ostatnie zdjęcia pary wywołały niemniej emocji. Każde z małżonków pochwaliło się z pozoru zwykłymi fotografiami ze spaceru. Pewnie nie spodziewali się, że największą uwagę internautów przykuje stylizacja Małgorzaty, a w szczególności jej buty. Nie chodziło nawet o ich wygląd, ale o zaskakującą wysokość.

Fani nie mogli nadziwić się, czemu dama i perfekcyjna pani domu, zdecydowała się na spacer w tak niewygodnym obuwiu. Niektórzy w komentarzach wyrażali obawy o zdrowie, a nawet życie Małgosi:

– „Boli, gdy tylko patrzę”

– „Idealne obuwie do skręcenia kostek i pozbycia się uzębienia”

– „Faktycznie, ciężko uwierzyć, że da się w tym chodzić bez obawy o własne życie”

– „Mina Pani Męża: „boże jak ona na tych szczudłach daje radę…””

Trzeba przyznać, że buty rzeczywiście wyglądają, jakby przed ich ubraniem trzeba było przejść specjalne szkolenie z poruszania się na wysokościach. Jednak przeczy temu sama zainteresowana. Małgosia nie została głucha na głosy internautów. W swojej relacji zapewniła wszystkich, że buty są naprawdę wygodne i nie sprawiają jej żadnych problemów.

Źródło: polubione.com, instagram.com