Ostatnie miesiące nie były zbyt udane dla jej kariery.  Najpierw została skazana za spowodowanie wypadku, a później pobiła się w samolocie ze swoją siostrą Małgorzatą, która później ogłosiła oficjalny koniec sióstr Godlewskich.

Następnie wystąpiła w FAME MMA 3 gdzie poniosła szybką porażkę z Martą Linkiewicz

Najwyraźniej te wydarzenia i nieustanny hejt ze strony niektórych internautów  spowodowały, że postanowiła na dłużej zmienić klimat.

Mój raj na ziemi. Mój nowy dom. To nie WAKACJE. To nowe życie…. Wrócę jeśli będziecie chcieli walkę. A teraz wybaczcie.. po rozpakowaniu walizek oddaje się na uroki tegoż idealnego miejsca …… całkowicie, marzeniu z dzieciństwa. W końcu Mamy je po to aby je REALIZOWAĆ i nigdy nie rezygnować z tego ci siedzi w głowie

Informacje o zmianie kraju oczywiście zamieściła w sieci. Polskę opuściła w poniedziałek, a teraz zamieszka w Barcelonie. O ile na razie nie zdradziła, czym zajmie się w Hiszpanii, o tyle nie omieszkała poinformować o przyczynie swojego wyjazdu. Przy okazji zapewniła, ze nadal kocha Polskę:

To,że będę nieeeco dalej od Polski. Absolutnie nie zmienia faktu, iż kocham ten kraj.. ludzi, tych specyficznych, najlepiej życzących każdemu śmierci  Misie kolorowe… BYŁAM, JESTEM , BĘDĘ…

Będziecie tęsknić?

Źródło: planeta.pl, Instagram.com