1Jadiel Chłopak zrobił sobie zdjęcie w trakcie jazdy. Gdy próbował je wysłać, brak skupienia na drodze doprowadziły do śmiertelnego wypadku.

2 Xenia Ignatieva Rosjanka chciała zaimponować znajomym, wspięła się na 10-metrowy budynek, by zrobić sobie na nim selfie. Na chwilę straciła równowagę i spadła na kable znajdujące się pod wysokim napięciem.

3 Colette Moreno W drodze na wieczór panieński, przyszła panna młoda chciała uwiecznić chwilę w samochodzie, co skutkowało utratą kontroli nad pojazdem kierującej nim dziewczyny.

4 Jenni Rivera Meksykańska piosenkarka wraz ze znajomymi imprezowała na pokładzie prywatnego samolotu. Chwilę po zrobieniu zdjęcia, maszyna rozbiła się i nikt z szóstki pasażerów nie przeżył.

5 Trzy anonimowe dziewczyny Trzy studentki straciły życie próbując zrobić sobie selfie przed jadącym pociągiem. Poniższe zdjęcie jest tylko poglądowe!

6 Courtney Sanford Podczas jazdy samochodem, kobieta robiła sobie zdjęcia, które opublikowała na Facebooku. Zaraz po wrzuceniu ich na swój profil uderzyła w ciężarówkę.

7 Karaoke selfie Dziewczyna robiła sobie zdjęcia i śpiewała z koleżanką jadąc samochodem. Chwilę potem doszło do wypadku, w którym obydwie straciły życie.

8 Oscar Aguilar Oscar robił sobie zdjęcia z bronią. Jedna z nich przypadkiem wystrzeliła i chłopak stracił życie.

9 Nieznana para Zdjęcie PONOĆ zrobione chwilę przed tragedią. Romantyczne ujęcie skończyło się tragicznie, gdyż para spadła z klifu.

10 Polska para na Cabo Da Roca Polska para straciła życie robiąc sobie selfie nad urwiskiem nad Cabo da Roca. Kawałek skały, na której stali oderwał się i razem z nim spadli w przepaść.

11 Karen Hernandez Kobieta robiła sobie zdjęcia prowadząc samochód w okolicy rzeki. Po utracie kontroli nad pojazdem, samochód wjechał do rzeki, gdzie utonęła.

12 Anonimowy śmiałek Chłopak chciał zrobić sobie zdjęcie na dachu pociągu niestety dotknął trakcji pod napięciem i praktycznie się usmażył

13 Slywia Rajchel Stojąca na szczycie mostu Puente de Triana kobieta straciła równowagę robiąc zdjęcie i nie przeżyła upadku do wody.

14 David Gonzalez Lopez Hiszpan zginął próbując zrobić sobie selfie podczas słynnej gonitwy byków odbywającej się w Villaseca de la Sagra

15 Ostatnie zdjęcie nie ma nic wspólnego z głupota lub nie uwagą, tylko przypominać ma tragedię! Lot MH17.

Zdjęcie Gary wraz z mamą zrobił kilka minut przed zestrzeleniem samolotu Malysian Airlines na terytorium Ukrainy.

Źródło:http://www.lifebuzz.com/