Oleh Riaszentsev w zakończonym właśnie "Big Brotherze" romansował z Madzią, która ostatecznie wygrała program. Wielu zarzucało 20-letniemu Ukraińcowi, że niewiele ma wspólnego ze światową i tolerancyjną Madzią. Teraz Oleh zdaje się udowadniać, że krytykanci nie mieli racji. Na Instagramie opublikował właśnie zdjęcie, do którego pozuje ze znajomymi Madzi - m.in. Maffashion i Milexem, influencerem z Londynu, który nie ukrywa, że jest homoseksualistą. Oleh sugeruje fanom, że świetnie się dogaduje z barwnymi znajomymi Madzi.

Mega ekipka i mega wam dziękuję za 100 tyś. No tego „chybanapewno” się nie spodziewałem. Bądźcie dalej ze mną bo kocham was wszystkich #madziolo#chybanapewno#bb20 - podpisał.

Wielu fanów ma jednak inne zdanie - twierdzą, że Oleh chce się wybić na plecach Madzi.

Sorry, ale uważam że próbujesz "zaistnieć" dzięki Madzi i jej znajomym...

Widać że świat blogerów, celebrytów chłopakowi się spodobał. Był w programie bezbarwną osobą, która się prześlizgnęła prawie do finału

Masakra. Tak w programie podkreślałeś, jaki to jesteś męski, jaki wojownik, trzymałeś się z Igorem i Radkiem. I wcale nie należałeś do gangu słodziaków. A teraz albo oszukujesz Madzię, albo sam siebie albo oszukiwałeś w BB - piszą.

A wy, co o tym sądzicie? Czy Oleh pasuje do znajomych Madzi?