Sergiusz Żymełka zdobył popularność dzięki roli Filipa Kwiatkowskiego w serialu "Rodzina zastępcza" emitowanego w latach 1999-2004. Gdy zaczynał grać w Polsacie, miał zaledwie 8 lat. Wodzowie zapamiętali go jako uroczego urwisa, który rozbrajał wszystkich zawadiackim uśmiechem i błyskotliwym intelektem.

Gdy zakończono kręcenie "Rodziny zastępczej", nastoletni wówczas Sergiusz zniknął z mediów. Tylko czasami przypominał o sobie na różnych premierach. Spełniał się głównie jako aktor dubbingowy w wielu znanych produkcjach, m.in. "Harrym Potterze i Kamieniu Filozoficznym", "Country Miski" i "101 Dalmatyńczyków 2: Londyńska przygoda". Poza tym gościnnie występowała w popularnych serialach TVP.

Dziś Sergiusz Żymełka ma 28 lat. Aktor właśnie pojawił się w nowym filmie Patryka Vegi "Kobiety mafii 2". Gra tam dilera kokainy. Rola jest wprawdzie niewielka, ale wystarczająca, by można było zwrócić uwagę na dawno niewidzianą gwiazdę "Rodziny zastępczej". A jest na co popatrzeć, bo Fifi wyrósł na prawdziwego przystojniaka!

Zobaczcie, jak od czasów serialu zmienił się Sergiusz Żymełka. Da się w nim jeszcze rozpoznać małego Filipa?