Związek Anity i Adriana rozwinął się błyskawicznie. Para poznała się w dniu ślubu i nie tylko się polubili, ale i zakochali w sobie! Niedawno ogłosili, że spodziewają się dziecka. Będzie to pierwsze dziecko zrodzone dzięki temu programowi. Jednak para zaczęła zamieszczać coraz więcej zdjęć reklamowych na Instagramie i tym samym coraz bardziej sprzedawać swoją prywatność.

Apogeum nastąpiło, gdy Adrian pokazał na Instagramie zdjęcie wózka dla syna. Nie trzeba dużej wprawy, by rozpoznać, że jest to tekst sponsorowany. Zdjęcie okrasza opis zachwalający niezliczone zalety wózka.

Jazda testowa za nami! Wybór wózka dla mojego Syna, był tak samo ciężki jak wybór i konfiguracja samochodu... początkowo przeglądaliśmy strony internetowe, jednak pierwsze typy podyktowane jedynie współczesnym designem zostały szybko zweryfikowane. Kiedy udaliśmy się po poradę do sklepu i mieliśmy okazję przyjrzeć się staranności wykonania, funkcjonalności, jakości i prostocie obsługi- zwłaszcza składaniu wózka. (Można go złożyć używając tylko jednej ręki ). Od tego czasu oboje z @anitaczylija nie mieliśmy wątpliwości że chcemy aby @silvercrosspolska został pierwszą bryką Juniora. Jako facet patrzę przede wszystkim na techniczne właściwości i muszę przyznać, że wózek jest niesamowity! Zwrotny, świetnie się go prowadzi, należy do najlżejszych w tym segmencie (11,5 kg),a jego konstrukcja jest bezkonkurencyjnie najlepsza. Najbardziej podoba nam się ponadczasowy design modelu Silver Cross Expedition, z którym chętnie będę wychodził na spacery... między innymi dlatego, że nie jest typowo Babski. Dziękujemy @sklepsmile #silvercrosspolska #sklepsmile PS: Zapomniałbym jeszcze o jednej istotnej rzeczy. W zaledwie kilkadziesiąt sekund można zrobić z niego wersje OFF ROAD, zmiana dwóch przednich kołek na jedno DUŻE CENTRALNE, ułatwia spacery w bardziej grząskim terenie. Jak tylko do nas dotrze to wam zaprezentuje tą transformacje - napisała.

O ile fani kibicowali parze w rozwoju ich związku, o tyle teraz przelała się czara goryczy. Fani masowo krytykują zbyt nachalną ich zdaniem reklamę wózka.

Jak dla mnie jesteście jedną wielką reklamą :( szkoda :( bo fajna z was para i myślałam, że będziecie świecić przykładem, a nie sprzedawać rzeczy.

Strasznie Was polubiłam oglądając program, ale niestety komercjalizacja Waszego profilu zaczęła mi działać na nerwy. Szkoda wielka... Rozumiem, że kasa na pierwszym miejscu...

Ale zrobiliście się komercyjni

Z pustym wózkiem defilują po parku.. Dziecka jeszcze nie ma a, na spacery z wózkiem chodzą, kto tak robi? - piszą fani.

Co o tym sądzicie? Zobaczcie, które zdjęcia wzbudziły tyle emocji.