„Big Brother”. Łukasz Darłak wraca do programu!

Łukasz Darłak ponownie wchodzi do domu Wielkiego Brata. Wyeliminowany wcześniej uczestnik znów walczy o wygraną w „Big Brotherze”. Łukasz wszedł do domu Wielkiego Brata na miejsce Pawła Grigoruka, który – przypomnijmy – kilka dni temu ze swoją dziewczyną Justyną Żak zrezygnował z udziału. Łukasz będzie kontynuował zadanie, którego nie wypełnił Grigoruk. Igor Jakubowski będzie przygotowywał go do walki bokserskiej z Olehem Riaszeńczewem.

Kiedy Łukasz ponownie pojawił się w domu, a mieszkańcy dowiedzieli się, że znów będzie pełnoprawnym uczestnikiem programu „Big Brother”, byli mocno zaskoczeni. Darłak w pokoju zwierzeń nie ukrywał natomiast, że wchodzi z dużą wiedzą, którą zyskał poza domem Wielkiego Brata.

„Big Brother Arena”. Zaskakujący obrót nominacji

W niedzielę 12 maja, jeszcze przed ogłoszeniem powrotu Łukasza Darłaka do „Big Brothera”, w domu Wielkiego Brata odbyły się kolejne nominacje. Ich wynik to nie lada zaskoczenie. Nominowanych bowiem jest aż pięć osób. W nowym tygodniu zagrożeni są: Kasia Olek, Bartłomiej Boruc, Magda Wójcik, Magda Zając i Radosław Palacz. Najwięcej nominacji ze wszystkich – aż sześć – otrzymała Kasia. Nie głosowała na nią tylko Madzia Wójcik. Pozostałe cztery nominowane osoby dostały zaledwie po dwa głosy. Szczegóły niedzielnych nominacji: