Małgorzata Rozenek-Majdan wiele razy podkreślała, że w jej domu zwierzęta traktowane są jak członkowie rodziny. Do niedawna razem z mężem byli właścicielami trzech buldogów francuskich. Dwa miesiące temu jeden z nich poważnie zachorował. Przeszedł skomplikowaną operację, ale nie udało się go uratować. Rozenek podzieliła się tą smutną wiadomością ze swoimi fanami na Instagramie.

"Jest nam bardzo smutno i przykro, że nasza kochana Marianka odeszła... lekarze wielu specjalizacji robili wszystko, nie szczędziliśmy czasu ani środków, bo wierzymy, że o przyjaciół walczy się do końca... #gangmajdana stracił bardzo wiele, my straciliśmy najlepszego przyjaciela (pisownia oryginalna)" – napisała wówczas.

Nowy członek "gangu Majdana"

Niedługo później Radosław Majdan postanowił wypełnić pustkę w ich domu, którą pozostawiła po sobie suczka Marianka. Sprawił swojej żonie wyjątkowy prezent i tym samym spełnił jedno z jej marzeń. Podarował jej szczeniaka rasy buldog angielski. Małgorzata była zachwycona. Piesek dostał na imię George, a "gang Majdana" zyskał nowego członka. Piesek często pojawia się w postach, które "Perfekcyjna Pani Domu" udostępnia na swoich profilach w mediach społecznościowych. To on jest bohaterem zdjęcia, które wywołało w sieci spore zamieszanie.

Burza wokół zdjęcia Małgorzaty Rozenek z psem

Po powrocie z majówkowego wyjazdu Małgorzata Rozenek opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swoim pupilem. "Nie ma lepszego miejsca na świecie niż dom" – napisała pod postem. Dla znacznej części internatów to zdjęcie jest wyjątkowo urocze, jednak nie wszyscy są tego samego zdania.

Na zdjęciu widać, jak Rozenek całuje Georga w pyszczek. Część osób uznała, że takie zachowanie jest niehigieniczne i wyjątkowo obrzydliwe (pisownia ich wpisów jest oryginalna). 

"Żygać mi się chce, całować psa. Co na to twój Radosław?", "Gosia jak ty potem się całujesz z mężem to jest ochydne brak mi słów sory", "Psy liżą odchody innych psów jak również jedzą wszystko co się znajdzie im na drodze na spacerach w miejscach publicznych...", - czytamy pod zdjęciem.

Rozenek ograniczyła swoje odpowiedzi na tego typu komentarze głównie do poprawienia w nich błędów ortograficznych. W obronie Małgorzaty stanęli inni internauci, którzy uważają, że całowanie psa jest całkowicie naturalne. Głos zabrał także Radosław Majdan. "Ja też całuje nasze psy, więc rzygaj do woli" – napisał mąż Małgorzaty do jednego z hejterów.

A jaka jest wasza opinia opinia w tej sprawie? Całujecie swoje psy?