Big Brother: Widzowie domagają się by Angelika opuściła program

W niedzielę, jak co tydzień, w “Big Brotherze” odbyły się nominacje. Mieszkańcy musieli wskazać dwie osoby, które mają odejść z programu i uzasadnić, dlaczego akurat ich wybrali. Tym razem wśród zagrożonych opuszczeniem Domu Wielkiego Brata znalazły się: Angelika, Kasia i Justyna.

Po komentarzach na oficjalnym instagramowym profilu programu można wywnioskować, że internauci życzą odejścia szczególnie jednej z nich. Odpowiedzi na pytanie “Kto w tym tygodniu powinien opuścić Dom Wielkiego Brata?” były dość jednoznaczne.

"Angelika, bo wprowadza zamęt i to nie tylko w głowie Igora, ale w całym domu", "Zdecydowanie Angela, najbardziej fałszywa osoba w programie", "Angelika jest dwulicowa";,"Angela do domu, musimy na nią głosować!", "Angela. Kobieta inteligentna inaczej", "Angelika - jest fałszywa, knuje, sieje zamęt i nie ma ciekawej osobowości" - czytamy w sieci.

"Big Brother": Kto ma opuścić program?

Uczestniczka, która otrzyma największą liczbę głosów od widzów, odpada z programu "Big Brother". Głosować można również online na decyduj.online.

  • Jeżeli chcesz, aby dom Wielkiego Brata opuściła Kasia, wyślij SMS o treści 1 pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT)
  • Jeżeli chcesz, aby dom Wielkiego Brata opuściła Angelika, wyślij SMS o treści 2 pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT)
  • Jeżeli chcesz, aby dom Wielkiego Brata opuściła Justyna, wyślij SMS o treści 3 pod numer 7322 (koszt 3,69 z VAT)

Zgadzacie się z internautami? Kto powinien odpaść w tym tygodniu?