Ostatnia wola Luke'a Parry'ego

Sophie Perry, córka aktora Luke’a Perry’ego, opublikowała na Instagramie zdjęcie grzybów. Przyznała, że dziś, po śmierci ojca, patrzy na tę fotografię zupełnie inaczej niż jeszcze kilka miesięcy temu. To dlatego, że Perry został pochowany w biodegradowalnym stroju zrobionym właśnie z wykorzystaniem podobnych grzybów.

– Mój tata odkrył te stroje któregoś dnia, jeszcze nigdy nie widziałam, żeby był czymś tak podekscytowany. Został pochowany właśnie w takim ubraniu, zgodnie z jednym z jego ostatnich życzeń. Takie stroje to naprawdę wspaniała rzecz dla naszej pięknej planety, dlatego chcę się z wami tym podzielić – napisała Perry przy zdjęciu.

 
 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 
????In December I went to San Francisco with two of my best friends. One of them, had never never been to California, so we went to show him the Redwoods. I took this picture while we were there, because i thought, “damn, those mushrooms are beautiful.” Now, mushrooms hold an entirely new meaning for me. Any explanation i give will not do justice to the genius that is the mushroom burial suit, but it is essentially an eco friendly burial option via mushrooms. All i can say is that you should all look into them at coeio.com or just by googling “mushroom burial suit” . My dad discovered it, and was more excited by this than I have ever seen him. He was buried in this suit, one of his final wishes. They are truly a beautiful thing for this beautiful planet, and I want to share it with all of you.

Post udostępniony przez  Sophie Perry (@lemonperry)

Monika Rosca to dziecięca gwiazda PRL-u. Burza blond włosów, piękne duże oczy i charakterystyczny piskliwy głos. Kiedy w październiku 1973 roku pojawiła się na ekranach w filmie "W pustyni i w puszczy”, w mgnieniu oka stała się gwiazdą.

Monika Rosca, która wcieliła się w postać małej Nel Rawlison, wykreowała jedną z najbardziej charakterystycznych kreacji dziecięcych w historii kinematografii.

Aktorka skończyła właśnie 58 lat. Urodziła się 4 maja 1961 roku w Łodzi. Przez lata zmieniła się nie do poznania. Zobaczcie galerię.