Skorpion

Kobieta spod znaku Skorpiona na początku robi dobre wrażenie. Partner jest zachwycony jej osobą i nie dostrzega wad. Kobieta ta ma niezwykłą umiejętność uwodzenia. Ma dobre poczucie humoru, sporo wiedzy i potrafi oczarować każdego. W sypialni lubi eksperymentować i jest doskonałą kochanką. Czar jednak pryska po ślubie. Życie z kobietą-skorpionem jest pełne kłótni i awantur oraz niekończących się pretensji i żali. Ona lubi stawiać na swoim i jest bezkompromisowa.

Panna

Panny chcą być perfekcyjne pod każdym względem, dlatego często narzekają i sprawiają wrażenie wiecznie niezadowolonych. Nie potrafią pogodzić się z porażką. Rzadko biorą na siebie odpowiedzialność, gdy popełnią błąd, szukają winnych w otoczeniu. Bywają też podejrzliwe i zazdrosne. W związku z Panną, to zawsze ona rządzi.

Ryby

Na początku kobieta spod tego znaku wydaje się idealną kandydatką na żonę. Sympatyczna, pogodna, opiekuńcza i pomocna. Jednak po ślubie pokazuje swoją prawdziwą twarz. Chce mieć pod kontrolą każdą sferę życia swojego męża. Ten może czuć się osaczony. Ryby są niezwykle nastrojowe, ale przez to miewają zmienny nastrój. Ich humory zmieniają się jak w kalejdoskopie.  

Bliźnięta

Kobieta spod znaku bliźniąt wydaje się być czuła, kochająca, opiekuńcza i oddana. Tak jest, ale do czasu. Później wszystkie te zalety przestają mieć znaczenie, bo do bycia z nią zraża jej gadulstwo. Żona o tym znaku zodiaku potrafi mówić całe dnie bez ładu i opowiadać dosłownie o wszystkim. Poza tym, miewa też różne humory. Sama zazwyczaj nie wie, czego chce, więc ciężko ją zadowolić. Bywa także niestała w uczuciach i skłonna do zdrady.

Brzmi to wszystko niepokojąco? Ale cóż, faceci wcale nie są lepsi.