Agata i Łukasz to najbardziej kontrowersyjna para ostatniej edycji programu "Rolnik szuka żony". Głównie za sprawą zachowania rolnika. Łukasz nawiązywał kontakty ze swoimi kandydatkami poza kamerami, mamił je obietnicami, by potem dać im kosza na oczach kamer. W obliczu pretensji zachował się jeszcze gorzej, atakując zrozpaczoną dziewczynę.

Zaledwie po kilku miesiącach znajomości Łukasz oświadczył się dziewczynie podczas programu. Teraz za to z profilu Agaty na Instagramie zniknęły wszystkie zdjęcia, na których był Łukasz. To koniec tej miłości.

Agata Rusak postanowiła zmienić swoje życie. Po nieudanej miłości nie ma ani śladu. Celebrytka pożegnała ukochanego smutnym wierszem. Można uznać go za komentarz po rozstaniu z Łukaszem.

"Mój kochany, przykro mi Dłużej tak nie może być. Coś musimy zrobić z tym Mój kochany, przykro mi. Lecz bateria pada i Tracę zasięg, gubię rytm. Nie dzwoń do mnie więcej. To mi nie pomaga. Co o tobie myśleć wiem. Nie dzwoń do mnie więcej. Wbijasz mi nóż w serce. A dokładnie w jego strzęp. Dzięki za wszystko. Ja nie upadłam aż tak nisko. I siłę mam. Dalej pójdę sama. Już całkiem sama. Czy to jest taki dramat? Więc dzięki za wszystko. Ja nie upadłam aż tak nisko. I siłę mam. Dalej pójdę sama. Już całkiem sama. Czy to jest taki dramat? Wcale nie."

Agata Rusak, wpis na Instagramie, Zouzy - Dzięki za wszystko/Zakochani po uszy

Oprócz wiersza na profilu na Instagramie Agaty znajdziemy zdjęcie w jej najnowszej fryzurze. Trzeba przyznać, że wygląda kwitnąco! Jak wiadomo, metamorfoza zazwyczaj zwiastuje duże zmiany w życiu kobiety.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 
"Mój kochany, przykro mi Dłużej tak nie może być Coś musimy zrobić z tym Mój kochany, przykro mi Lecz bateria pada i Tracę zasięg, gubię rytm Nie dzwoń do mnie więcej To mi nie pomaga Co o tobie myśleć wiem Nie dzwoń do mnie więcej Wbijasz mi nóż w serce A dokładnie w jego strzęp Dzięki za wszystko Ja nie upadłam aż tak nisko I siłę mam Dalej pójdę sama Już całkiem sama Czy to jest taki dramat? Więc dzięki za wszystko Ja nie upadłam aż tak nisko I siłę mam Dalej pójdę sama Już całkiem sama Czy to jest taki dramat? Wcale nie" Zouzy - Dzięki za wszystko/Zakochani po uszy (Zdjęcie objęte prawem autorskim. Nie wyrażam zgody na publikację mojego postu w żadnych mediach Agata Rusak)

Post udostępniony przez  Agata Rusak (@rusakagata)