Już w trakcie rozwodu z Piotrem Żyłą, Justyna Żyła szybko weszła do show-biznesu. Wzięła udział w sesji dla "Playboya", pojawiała się na branżowych imprezach oraz pozowała na ściankach. Żyła dostała także swój własny program "Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta". Obecnie występuje w "Tańcu z Gwiazdami". Okazuje się, że zanim zgodziła się na udział w show, skonsultowała to z byłym mężem!

Dlaczego zależało jej na opinii Piotra Żyły? Chodziło o ich dzieci. Justyna Żyła chciała wiedzieć, czy na czas programu będzie mogła liczyć na większą pomoc w opiece nad córką Karoliną i synem Kubą. Stąd też ta rozmowa z byłym mężem.

 Informowałam go, że istnieje taka opcja i pytałam, czy jest mi w stanie bardziej pomóc w opiece, jeśli chodzi o dzieciaki. Tak, tak, pomaga - wyznała Interii.

W głównej mierze kontakt Justyny i Piotra Żyłów sprowadza się do tematów związanych z ich dziećmi. Czasem jednak zdarza się, że Justyna publikuje w sieci zdjęcia byłego męża, kiedy ten bierze udział w zawodach. Przyznała, że wspiera zarówno jego, jak i szwagra i podziwia ich jako sportowców.

- Mamy kontakt. Mamy dwójkę wspaniałych dzieci. Wstawiłam zdjęcie też szwagra na podium, bo bił życiówkę za życiówką. Ja naprawdę bardzo im kibicuje i podziwiam jako sportowców. Wszystko się układa i idzie w dobrym kierunku. Przede wszystkim dla dobra naszych dzieciaków - dodała w rozmowie.

Jesteście zaskoczeni ociepleniem ich relacji po medialnej przepychance?