Marcin Prokop jest jednym z najpopularniejszych prezenterów w polskim show-biznesie. Mimo ogromnej popularności dziennikarz niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym. Wiadomo jedynie, że od lat związany jest z Marią Prażuch, z którą wspólnie wychowują córkę Zosię. Mało kto jednak wiedział, że prowadzący "Dzień Dobry TVN" ma rodzeństwo - a dokładniej młodszego o 10 lat brata.

- Rozumiemy się w pół słowa, mamy ze sobą silną więź, która w ostatnich latach się pogłębiła - powiedział Marcin w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Sebastian Prokop - kim jest brat Marcina Prokopa?

Sebastian Prokop ma 31 lat. Jego odwiecznym marzeniem było odniesienie sukcesu w medialnej branży i pójście w ślady starszego brata. Jak postanowił, tak zrobił. Ukończył dziennikarstwo, został menadżerem i konferansjerem. Razem z Marcinem założył również firmę, która współpracuje z najlepszymi polskimi mówcami motywacyjnymi.

Marcin i Sebastian Prokop - uderzające podobieństwo

Wielką pasją Sebastiana jest również muzyka. Po pracy związany jest z grupą Franken, w której gra na basie. Co ciekawe, uderzające podobieństwo pomiędzy Prokopami dotyczy nie tylko profesji, ale i wyglądu. Obaj mają ok. 2 metry wzrostu i wyglądają jak dwie krople wody. Wiedzieliście, że Marcin ma brata?

Copyright:

Opublikowany przez Sebastian Prokop Wtorek, 12 marca 2013