Marta Manowska mimo tego, że pomaga rolnikom w poszukiwaniach miłości sama niechętnie opowiada o swoich uczuciach. Prowadząca Rolnik szuka żony jest powściągliwa w zdradzaniu informacji na temat swojego prywatnego życia. Czy w końcu zdecydowała się zmienić strategię? Jedno jest pewne, prezenterka uwielbia subtelną grę z internautami. Tak było i tym razem, gdy na jej Facebooku pojawił się tajemniczy wpis, w którym czytamy, co następuje:

- Obiecywałam, że jeżeli u mnie coś się zmieni dowiecie się, jako pierwsi. No więc TAK. Powiedziałam TAK, TAK, TAK:) Będziecie zaskoczeni!

Pod takim wpisem od razu posypały się komentarze z gratulacjami. Wiele osób odebrało tę wiadomość jako informację o zaręczynach Marty Manowskiej. Czy mieli rację? Niekoniecznie. Tak jak wspominaliśmy - Marta Manowska niechętnie opowiada o swoim prywatnym życiu. W zamian za to uwielbia chwalić się nowymi projektami. Bardzo prawdopodobne, że i tym razem prezenterce chodziło o wzbudzenie zainteresowania i pochwalenie się nowym planem zawodowym. Trzymamy kciuki za realizację celów i szybkie ujawnienie tajemnicy.