Katarzynę Nosowską fani uwielbiają nie tylko za jej twórczość. Kochaja ją także za krótkie filmiki, które publikuje na swoim instagramowym profilu. Nosowska w swoich satyrycznych nagraniach z ironią odnosi się do show-biznesu, a także siebie i swojej twórczości. We wrześniu serca fanów wokalistki zamarły, kiedy okazało się, że z jej profilu zniknęły wszystkie wpisy, a zostało opublikowane jedno zdjęcie, zapowiadające najnowszy album Nosowskiej, „Basta”.

W październiku artystka wróciła do regularnego prowadzenia konta. Wróciły nagrania i zdjęcia z koncertów. Teraz pojawiła się też archiwalna fotka, którą wykonano Kasi Nosowskiej w 1989 roku. „Patrzcie na to. Zdjęcie wyraźnie wskazuje na rockowe i szalenie alternatywne zacięcie. A naburmuszone to to..!” – zażartowała wokalistka.

Fani również wykazali się poczuciem humoru, a także porównali ją do Krystyny Jandy! „Bunt w oczach”; „Naburmuszone, a jakie ładne”; „Widzę silny wpływ Micka Jaggera na tę minę”; „Myślałam, że to Krystyna Janda”; „Jak Krystyna Janda w filmie Przesłuchanie”; „Wykrochmalony kołnierz wskazuje na rockowe szalone zacięcie, niewątpliwie” – pisali internauci.