Urodziła dziecko jako 16-latka

Mares bardzo wcześnie została matką. Jednak to ją znacznie przerosło i postanowiła oddać małego Caleba do adopcji. Po kilku latach doczekała się kolejnych 8 dzieci, z kilkoma mężczyznami. O pierworodnym synu dawno już zapomniała.

Syn postanowił ją odszukać

18-latek marzył o tym by poznać biologiczną matkę. Zdobył więc jej dane od ośrodka adopcyjnego, w którym się wychowywał i zadzwonił do niej.

Od razu zakochałam się w jego głosie. Miałam motyle w brzuchu, kiedy do mnie zadzwonił - wyznaje Monica.

Kiedy się spotkali, Monica była już pewna swoich uczuć. Zakochała się w 18-letnim Calebie, a on odwzajemnił jej uczucia.

GSA - Genetyczny Pociąg Seksualny

To zachowanie ma swoje wyjaśnienie w psychologii. Zgodnie z tzw. Efektem Westermarcka ludzie mają wrodzoną niechęć seksualną do swoich bliskich, z którymi spędziliśmy pierwsze lata życia. Zupełnie inaczej wygląda sprawa w przypadku, kiedy dziecko wychowywało się z daleka od swojej matki. Wtedy ta może poczuć do niego silny pociąg seksualny i chcieć z nim współżyć.

"Jestem w stanie oddać wszystkie moje dzieci, żeby być z Calebem"

To wyznanie jest szokujące! Kobieta jest tak zakochana w swoim synu, że nic nie robi sobie z ostrzeżeń prokuratora i jest w stanie poświęcić swoje dzieci dla tej miłości. Sprawa trafiła na policję, kiedy sąsiedzi kobiety zaczęli podejrzewać, o co chodzi i donieśli na kazirodczą parę.

Zamieszkali w przyczepie kempingowej z dwójką najmłodszych dzieci Mares. Prokurator postawił im jednak zakaz zbliżania się do siebie pod groźbą pozbawienia wolności Marves. Para planuje przeprowadzić się do innego stanu, gdzie kary za kazirodztwo nie są aż tak wysokie.

Tak wygląda ich historia