Klaudiusz Sevković  zasłynął dzięki udziałowi w pierwszej edycji "Big Brothera". Kucharz sprytnie wykorzystał swoje pięć minut sławy. Po tym, jak wystąpił w filmie Jerzego Gruzy, "Gulczas, a jak myślisz", prowadził własny program kulinarny TVN "Wielka niespodzianka Klaudiusza". Potem zachwalał produkty w Telezakupach Mango. W 2004 na nowo pojawił się w programie reality show, tym razem w programie "Bar 4: Złoto dla Zuchwałych" w Polsacie. Obecnie prowadzi biznes na Śląsku - jest menedżerem projektu Silesia Business&Life, firmy, która m.in. organizuje eventy.

Prywatnie Klaudiusz Sevković jest żonaty z Angeliką Caroline, z którą ma dwoje dzieci: Vanessę i Tigera. Córka byłego gwiazdora "Big Brothera", 22-letnia Vanessa Sevković, wyrosła na atrakcyjną kobietę. Dziewczyna promuje się na Instagramie. Widać, że lubi modę i zabawy stylem. Na zdjęciach prezentuje się jak rasowa "instagirl".

Kilka dni temu Vanessa obchodziła 22 urodziny. Z tej okazji ojciec pochwalił się nią na Instagramie. Córeczka tatusia - napisał w hasztagach dumny Klaudiusz Sevković.

Zobaczcie, jak dzisiaj wygląda latorośl gwiazdy "Big Brothera"!