Skonsultowana przez "The Sun" ekspertka w dziedzinie mowy ciała Judi James nie ma wątpliwości, że w Harrym zaszły ostatnio poważne zmiany. James porównała zachowanie księcia z okresu, gdy jeszcze umawiał się z Meghan na randki, i jego zachowanie z ostatnich tygodni. Jej zdaniem zmiana jest oczywista:

Harry stracił swą chłopięcą "zabawną" mimikę, która nadawała mu ten "niegrzeczny" wygląd i przybrał bardziej dojrzały i poważny wyraz twarzy stosowany dla męża i ojca - uważa James.

Zmiany poniekąd pożądane. Książę troskliwie odnosi się do ciężarnej żony otaczając ją czułością i opieką. Z drugiej strony ekspertka twierdzi, że Harry wyraźnie zdradza oznaki narastającego niepokoju:

Podczas gdy Meghan wita tłumy z uśmiechem od ucha do ucha, dzieląc się swoją radością i podekscytowaniem z powodu zbliżającego się porodu, Harry wygląda na raczej zmartwionego i zaniepokojonego - powiedziała James "The Sun".

Niechętne Meghan fanki mają na to jedno wytłumaczenie:

Po prostu żałuje, że związał się właśnie z nią - piszą o amerykańskiej żonie księcia. - Wszystko to za szybko się dla niego potoczyło. Chciał mieć to, co William, ale wybrał złą kobietę.

Naszym zdaniem Harry po prostu uczy się nowej, trudnej roli, i robi to znakomicie. Wiernie trwa przy Meghan i chce ją dojrzale wspierać.

Zobaczcie zdjęcia księcia, które zaniepokoiły fanów!