Gwiazda opowiedziała o poprawianiu swojego wyglądu w rozmowie z gazetą "Super Express".

- Robię botoks - przyznaje Młynarska - Rzadko, bo raz w roku, może raz na cztery, pięć miesięcy. Uważam, że to wystarczająco. Trochę się bałam po raz pierwszy. Ale muszę powiedzieć szczerze, moja pierwsza przygoda z botoksem miała związek ze zmarszczą między brwiami. Miałam taką podwójną, okropną zmarszczkę. Fatalnie się z tym czułam. Podobno ona robi się od myślenia. Postanowiłam, że wolę na twarzy mniej myśleć, za to dobrze wyglądać.

We wcześniejszej rozmowie z tym samym tytułem dodała także, że robi to, bo troszczy się o synów.

- Nie zamierzam tego przed nimi ukrywać, bo za kilka lat ich żony czy dziewczyny może też zechcą z podobnych zabiegów skorzystać. I co, będziemy się wszyscy ukrywać? - pyta prezenterka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 
Poznajecie tę dziewczynę w czarnych lokach?? Jeden z największych, najpiękniejszych, charyzmatycznych głosów jakie znam. Jej wrażliwość i talent zderzyły się z brutalną rzeczywistością. Zawdzięczamy jej wielkie przeboje i radość z prawdy artystycznej jaka od niej emanuje. ❤️❤️❤️ Na tym zdjęciu jesteśmy na chwilę przed wejściem na scenę w Jarocinie w 1992 roku. W tle pokoik Róbta co chceta, z którego nadawaliśmy na żywo relacje z koncertu. Był to przedsmak wielkich imprez WOŚP’u i Przystanku Woodstock, które dopiero rodziły się w marzeniach. Ale już wtedy dziękiwaliśmy za pieniądze płynące strumieniem do programu i zbierane w wielkie plastikowe worki przez wolontariuszy podczas kocertu w Jarocinie???????????????? ta atmosfera, ten czad pozostają z nami cały czas❤️❤️❤️#wośp #finałwośp #trzebadziękować #27finałwośp #orkiestra #przyjaźń #wielkaorkiestraświątecznejpomocy #skarbnarodowy #rockandroll #muzyka #jarocin #robtacochceta #zbieramypieniadze #bezfocha #znowurazem #zawszerazem #edytabartosiewicz #agatamlynarska #jurekowsiak #fundacjawosp @agata_mlynarska @fundacjawosp @edyta_bartosiewicz_official @tvn.pl @ttv.pl @tvnstyle_official

Post udostępniony przez  Agata Młynarska (@agata_mlynarska)

Celem stosowania botoksu jest złagodzenie rysów twarzy. Wstrzykiwanie go pomaga w mało inwazyjny sposób pozbyć się zmarszczek mimicznych, poprzez wygładzanie ich. Po zabiegu można cieszyć się młodszym wyglądem twarzy przez 3 do 6 miesięcy.