Justyna Żyła już kilka razy obiecywała, że przestanie atakować byłego męża. Powiedzmy, że do pewnego czasu słowa dotrzymała. Nic jednak nie wspominała, że ta reguła będzie ją też obowiązywała w stosunku do jego rodziny.

Jakiś czas temu na instagramowym profilu byłej żony skoczka pojawił się niepokojący, i w opinii większości osób bełkotliwy, wpis.

"Jeszcze raz Cię proszę Piotrek. Twoja siostra z wiadomych powodów nie jeży rodziną dla naszych dzieci, tym bardziej Kuby. Przekaż, że nie istnieje. Jelitówka po świętach. Najlepszej" - napisała na swoim InstaStory (zachowano oryginalną pisownię).

Co autorka miała na myśli? Tego do końca nie wiadomo. Wiemy natomiast, że zagadkowy wpis wprawił internautów w zażenowanie. I trudno się dziwić. Żyła po raz kolejny uderza w rodzinę Piotra, publikując niezrozumiałe oświadczenia w sieci. Gdybyśmy jednak postarali się "przetłumaczyć" to, co napisała Justyna, zrozumielibyśmy, że atakujący wpis został skierowany bezpośrednio do jej szwagierki. Najwyraźniej celebrytka toczy wojnę nie tylko z byłym mężem, ale również z jego siostrą.

"Jeszcze raz Cię proszę, Piotrek. Twoja siostra z wiadomych powodów nie jest rodziną dla naszych dzieci, tym bardziej Kuby. Przekaż jej, że nie istnieję. Jelitówka po świętach. Najlepiej".

Warto dodać, że wpis szybko zniknął z sieci. Jak myślicie, czy ta telenowela dobiegnie kiedyś końca?