PRZEPOWIEDNIA O PODWYŻKACH: ZDROŻEJĄ LEKI I OPAŁ

W nowym roku zdrożeją usługi. Zwłaszcza budownictwo, transport i ochrona zdrowia. Jeżeli chodzi o produkty, to drożeć będą leki. Warto jednak zauważyć, że to nie będzie wina naszego rządu. Podwyżki będą wychodzić od tych, którzy mogą podnieść cenę bo tak chcą. Ale robić to będą, bo w firmach pojawi się ukryty kryzys, który oficjalnie wypłynie dopiero po wyborach.

Ostrzegam też ludzi, którzy palą drewnem, a dokładniej Pelletem.Stanie się on bowiem towarem komercyjnym, więc jego cena będzie rosła w szalonym tempie.

PRZEPOWIEDNIA O RZĄDZIE: MORAWIECKI W NIEBEZPIECZEŃSTWIE

Premierowi grozi wielkie niebezpieczeństwo. Wiosną 2019 roku szykuje się wokół Mateusza Morawieckiego gorąca atmosfera związana z pewną ustawą, którą on poprze i wprowadzi w życie. Ta ustawa albo będzie rażąco zmieniała życie Polaków, albo będzie całkowicie niezgodna z prawem. Wywoła to ogromną burzę, ale prezes PiS, Jarosław Kaczyński, zaprze się i nie dopuści do rekonstrukcji rządu, mimo pojawiających się żądań ze wszystkich stron.

PRZEPOWIEDNIA O WOJNIE Z ROSJĄ: KONIEC EUROPY JAKĄ ZNAMY

Jeśli chodzi o konflikt rosyjsko-ukraiński to nie musimy się bać Wladimira Putina.Oczywiście, konflikt będzie trwał, pojawią się też jakieś prowokacje ze strony Ukrainy, ale na Polskę nie będzie to miało żadnego wpływu. 
Powinniśmy raczej patrzeć na bliski wschód. Już teraz dzieje się tam źle (Strefa Gazy, Syria). A cały świat patrzy i nie reaguje. Wszyscy zapomnieliśmy, że tam trwa konflikt i to się na nas odbije.

To koniec Europy jaką znamy. Teraz cała żyje w strachu, ale udaje, że wszystko jest w porządku, że jest normalnie. Rok 2019 obedrze Europę ze złudzenia jakiejkolwiek normalności. Będzie to coś wielkiego i strasznego. Być może będzie to fala ruchów rewolucyjnych, które rozleją się po całej wspólnocie, co zmieni cały kontynent i będzie miało realny wpływ na Polskę.