Ciała czterech osób znaleziono w sobotę w mieszkaniu w Pyrzycach (woj. zachodniopomorskie). Według nieoficjalnych informacji mogło to być samobójstwo rozszerzone.

Makabra w Pyrzycach. W jednym z mieszkań odkryto zwłoki czterech osób. Z nieoficjalnych informacji wynika, (pisze o nich "Głos Szczeciński" i portal 24kurier.pl), że wśród odkrytych ciał były zwłoki dwojga dzieci.Pojawiają się też niepotwierdzone dotąd informacje, że w Pyrzycach mogło dojść do rozszerzonego samobójstwa, a sprawcą zbrodni mógł być mężczyzna, który po zabiciu rodziny odebrał sobie życie.

- Prokuratura Rejonowa w Pyrzycach nadzoruje śledztwo w związku z ujawnieniem w jednym z mieszkań ciał czterech osób - słowa rzeczniczki Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanny Biranowskiej-Sochalskiej przytacza polsatnews.pl. Dodała, że na miejscu pracuje prokurator, policjanci, a także biegły z zakresu medycyny sądowej.

Ani prokuratura, ani policja nie podają szczegółów ani okoliczności tej zbrodni (więcej informacji zostanie ujawnionych w poniedziałek).