Uczestnicy "Rolnik szuka żony" wystąpili w programie "Alarm". Zdradzili tam, co działo się, gdy zgasły światła reflektorów na planie programu.

Małgosia i Paweł opowiedzieli o swoim związku. - Pracowałem za granicą, musiałem całe swoje życie zmienić - powiedział Paweł. - Po zgaszeniu kamer telewizyjnych czuliśmy się bardziej swobodni. Dopiero wtedy wszystko się zaczęło - dodała Małgosia. Teraz para oczekuje narodzin syna. Zdradzili, że nazwą go Ryszard.

Grzegorz Toczyłowski powiedział, że gdy zobaczył swoją góraleczkę, to pojawił się uśmiech na jego twarzy. - Miałem wszystkie dziewczyny mądre, inteligentne, ale serce zabiło w stronę Doroty. Może też dlatego że Dorota na naszej randce przejęła inicjatywę - powiedział Grzesiek w programie.

Łukasz zdradził, że wybrał 3 kandydatki, ale jego serce od początku zabiło do Agaty. Zaprzeczył jednocześnie plotkom, że znał Agatę wcześniej, przed uczestnictwem w programie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 
No to popierniczone ???? mam nadzieję, że nie,, spierniczyłam " sprawy, pierniki idą leżakować na tydzień pod polewą i śliwkami, takie piernikowe śliwki w czekoladzie. Nie ma co się opierniczać, ale też wiadomo - nie będziemy się strofować, wszystkie moje kobiety będą działać, a ja nadzorować? ???? Powoli porezamy, nie wytrzymam na siedząco w kuchni dłużej niż 30 minut☺️ Kochani z kodem MB20 rabat -20% na produkty Natural Mojo( od ceny regularnej).Warto pomyśleć o sobie zwłaszcza w tak wyjątkowym czasie. Te święta po raz kolejny będą wyjątkowe(wcale nie mam myśli tego, że nie będę w tym roku stać w kolejce ☺️). Mam nadzieję, że będą smaczne, a jak nie to trudno, przeżyjemy????, grunt że rodzinnie a we małżeństwie to już inaczej ????. Pozdrawiamy w 2 paku! @naturalmojo_pl #heybeautiful #mymojo #pregnant#jeszczerosniemy#chwileszczescia

Post udostępniony przez  Małgosia Borysewicz (@rolnikwszpilkach)