Czasem jednak na zdjęciu może znaleźć się coś, czego nie zauważymy. Nie wszystkie kobiety mogą być matkami. Natasha Kirkland jest tego idealnym przykładem.

Gdy tylko wrzuciła do sieci zdjęcie, została aresztowana. Dziwicie się? Czytajcie dalej.

Źródło: rumble.com

Na samym początku nikt nie dopatrzył się niczego podejrzanego na zdjęciu.

Ktoś jednak w końcu dostrzegł pewien wstrząsający szczegół.

Źródło: rumble.com

To, co leży na stoliku, to igła i łyżka stołowa - narzędzia potrzebne do wstrzykiwania heroiny. Przyjrzyjcie się teraz ramieniu przyszłej mamy - jest obwiązane gumką. Łatwo się domyślić, co kobieta niedawno robiła.

To jednak nie narkotyki były powodem, dla którego policja odwiedziła jej mieszkanie.

Kobieta oszukiwała ludzi, a także prowadziła samochód bez prawa jazdy. Nikt nie rozumiał, czemu nie odpowie przed sądem za narażenie życia dziecka. Gdy tylko Natasha wyszła z aresztu, opublikowała post na Facebooku, twierdząc że jej konto zostało zhackowane.

„Moje konto na Facebooku zostało zhackowane i nie byłam na nim od 09.02. To zdjęcie ma już rok, wtedy jeszcze nie byłam w ciąży. Wtedy odebrano mi moje dzieci… ja nie byłam sobą. Byłam narkomanką.

Ale teraz jestem czysta i zamierzam nadal być. Jak wszyscy wiecie, jestem w 20. tygodniu ciąży… Od dawna nie biorę narkotyków, tamto zdjęcie zniszczyło mi życie. Jednak nie złamie mnie to. Dla mojej córeczki oraz pozostałej trójki dzieci chcę i będę czysta. Zamiast plotkować na mój temat, zajmij się swoim życiem.

Jak myślicie? To tylko próba obrony, czy może kobieta mówi prawdę? Podzielcie się w komentarzach.

Źródło: rumble.com