Od jakiegoś czasu mówi się, że jedna z par z piątej edycji "Rolnik szuka żony" zna się od dawna. Chodzi o Agatę i Łukasza, których miłość w show bardzo szybko się rozwinęła.

Fani zarzucają im m.in. "słabą grę aktorską, która aż razi w oczy". Piszą, że para udawała, że się nie znała. Nie kryją także braku sympatii, zwłaszcza do Łukasza, który zasłynął z tego, że bawił się uczuciami innych kandydatek.

Od niedawna krąży informacja, że jego partnerka jest w ciąży. Świadczy o tym zainteresowanie pary tematami związanymi z dziećmi. Szczegół, który wyłapali widzowie w ostatnim z odcinków - podczas zaręczyn - ma być koronnym dowodem na to, że jest ona w ciąży. Zachowanie Agaty naprawdę sporo zdradza.

Okazuje się, że podczas uroczystej kolacji zaręczynowej, na której Agata i Łukasz popijali szampana, dziewczyna ani razu nie napiła się alkoholu! Zamoczyła kilka razy usta w szampanie, ale trunku w jej kieliszku nie ubywało. Fani nie kryją emocji!

Zaręczyny

Z przyjemnością donosimy, że pasuje :)

Opublikowany przez Rolnik szuka żony TVP Niedziela, 25 listopada 2018

Teraz nie pozostaje nic innego, jak tylko czekać na oficjalne potwierdzenie ze strony zainteresowanych. To, według widzów, może się stać już podczas wielkiego finału.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu wyszło na jaw, że Łukasz jest już po dwóch rozwodach oraz ma także potomstwo z każdą z byłych partnerek. Jedno z jego małżeństw trawo zaledwie kilka dni.