Para, która od samego początku nadawała na wspólnych falach

Anita i Adrian jako jedyna para od początku dobrze rokowali na przyszłość. Od pierwszej chwili się sobie spodobali, a ich wesele i podróż poślubna były jak z bajki. Podczas trwania całego, miesięcznego eksperymentu,byli na siebie bardzo otwarci i widać było, że faktycznie się starają. Poznawali się z każdym dniem coraz bardziej, pokazywali rodzinne strony i zapoznawali się ze swoimi bliskimi, co jeszcze bardziej umacniało ich związek. Taka kolej rzeczy doprowadziła ostatecznie do tego, że oboje postanowili pozostać w małżeństwie.

Związek Anity i Adriana wciąż kwitnie

Choć od „nagrywek” programu minęła już dłuższa chwila,dopiero teraz Anita i Adrian mogą dzielić się ze swoimi fanami pięknym uczuciem, które ich połączyło. Na profilach społecznościowych pary pojawiły się bowiem pierwsze wspólne zdjęcia. Wśród nich znalazło się nawet ujęcie z zaręczyn, o którym była mowa w finałowym odcinku eksperymentalnego programu.

Nareszcie możemy się podzielić z Wami naszym szczęściem.Miłość jak z filmu, a jednak zdarzyła się naprawdę. Dziękujemy wszystkim za wsparcie, wspaniałe wiadomości. To nie jest koniec, a jedynie początek! – napisała Anita

Adrian nie pozostał jej dłużny i na swoim profilu na Instagramie opublikował zdjęcie, na którym przytula się wraz z żoną. W opisie do zdjęcia przyznał natomiast, że jest zakochany, a razem tworzą bardzo udany związek.


Nadszedł Ten dzień i nadszedł ten czas, że możemy już oficjalnie podzielić się z Wami naszą miłością i szczęściem. Na początku wszytko zaczęło się….no właśnie wiemy jak się zaczęło ! ZGŁOSIŁEM się do programu po żonę???? i Ją mam ‼️I kocham ‼️ I… wiem, że oboje dla siebie jesteśmy całym ŚWIATEM ????❤️…. Cieszę się, że nam kibicowaliście My sobie kibicujemy nadal nieustanie

Wizyta w „Dzień Dobry TVN”

We wtorkowy poranek świeżo upieczeni małżonkowie zagościli w programie „Dzień Dobry TVN” gdzie podzielili się z widzami tym, jak wygląda ich wspólneżycie po zakończeniu programu. W ramach niespodzianki stacja przygotowała dla nich piękny, specjalny film ze skrótem wydarzeń, które miały miejsce w „Ślubie od pierwszego wejrzenia”.

Obejrzeć w takiej pigułce naszą historię poznania się to coś niesamowitego – zachwycała się Anita

Anita jest w ciąży?

W finałowym odcinku Adrian dotknął brzucha żony i zapytał, czy wszystko w porządku, co nie mogło umknąć uwadze widzów, którzy zaczęli się zastanawiać, czy bohaterzy programu spodziewają się dziecka?

Chcąc poznać odpowiedź, Andrzej Sołtysik pod koniec programu z sugestywnym uśmiechem powiedział„Wygląda na to, że możemy mieć nadzieję, że z tego jakieś dzieci będą…”.Głos w tej sprawie postanowił zabrać Adrian, który lekko zmieszany zaznaczył, że „W przyszłości na pewno”. Czyżby prowadzący miał unikać takich pytań? Bez względu na to, całą sytuację niemal natychmiast postanowiła opanować Kalczyńska.

Spokojnie, nie wywieramy presji telewizyjnej, nie musicie odpowiadać– uspokoiła dziennikarka

Myślisz, że para spodziewa się dziecka? Cóż, nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na kolejne posty, które odkryją przed nami całą prawdę. Gratulujemy i życzymy jeszcze więcej miłości!