Znana amerykańska vlogerka zaprezentowała metodę, którą pewnie będzie chciało zastosować wiele z nas. Ostrzegam jednak, że ten trik nie wydaje się być do końca bezpieczny.

Sukhi Mann, dosłownie w kilka minut pozbywa się wągrów ze swojego nosa. Robi to wszystko za pomocą nici dentystycznej.

Dziewczyna w krótkim filmiku pokazuje swój trik. Na początku należy wykonaćgorący kompres, dzięki któremupory się rozszerzą i pozwolą na łatwiejsze pozbycie się zalegających wągrów. Należy upewnić się, że ręcznik nie jest zbyt ciepły. Kompres należy trzymań na skórze nosa przezokoło 5 minut.

Drugim krokiem jest użycie jednorazowej nici dentystycznej

Tutaj należy „zeskrobać” wystające zanieczyszczenia, aby nie podrażnić skóry należy wykonywać tę czynność bardzo delikatnie.Użycie nici ma zapobiec powstawaniu brzydkich blizn.

Na sam koniec vlogerka przemywa nos płynem do płukania jamy ustnej, jednak ze względu na jego silne właściwości, lepiej zamienić go na oczyszczający tonik do twarzy. Mimo iż pomysłodawczyni tego triku uważa, że użycie płynu do płukania nie wyrządzi żadnych szkód, lepiej być ostrożnym i ostatnią część metody, wykonać przy pomocy łagodniejszego produktu.

Vlogerka uważa, że metoda jest bardzo skuteczna, a w filmiku instruktażowym pokazuje efekty triku

Mnie osobiście, taka metoda nie przekonuje i wolę użyć dobrego peelingu lub maseczki do usuwania wągrów, jednak sposób wymyślony przez Sukhi Mann ma tysiące zwolenników. Może i Tobie przypadnie do gustu!

A Ty co sądzisz o tej metodzie? Będziesz testować ten trik?