Więcej na ten temat przeczytasztutaj. Odniósł się także do związku z Anną Muchą, który niegdyś był komentowany we wszystkich mediach.Aktorka nie pozostała mu dłużna i ujawniła, jakim kochankiem był Kuba.Zawartość książki

Książka jest w sprzedaży od 26 października, a jej fragmenty zdążyły już trafić do sieci. Niektóre z nich są szczególnie pikantne. Dowiadujemy się z niej m.in. że 55-latek miał mieć romans z Agnieszką Kaczorowską, Martą Żmudą-Trzebiatowską, Mają Sablewską i wspominaną wcześniej Anną Muchą. Spodziewalibyście się tego?

Historia związku z Anną Muchą

Kiedy Król TVNu spotykał się z Anną Muchą, nie ukrywał, żebardzo zależy mu na wypromowaniu swojej wybranki. W tym celu chodził w koszulce, na której widniał adres strony internetowej aktorki, pokazywał się z nią na ściankach i różnego rodzaju imprezach dla celebrytów, co bez wątpienia pomogło jej w dalszej karierze. Taki rozdział w życiu dziennikarza doprowadził do tego, że nie mógł pominąć aktorki w swojej autobiograficznej książce.

Byłaś moim najpiękniejszym dopełnieniem – czytamy na jednej ze stron


Rola w serialu

Na tym jednak nie poprzestał i postanowił pójść o krok dalej. Zdradził bowiem tajemnicę, co mogło niekoniecznie spodobać się jego byłej partnerce.Król TVNu ujawnił bowiem, że to właśnie on „po cichu załatwił” swojej ukochanej pracę w popularnym serialu „M jak miłość”.

Co najzabawniejsze, w ogóle nie myślała o aktorstwie. Zaproponowałem jej, że zadzwonię do Ilony Łepkowskiej, która pisała wówczas nabierającą rozpędu sagę „M jak miłość”, z pytaniem, czy może znalazłaby coś dla Ani. Tak dla rozpędu i chwilowego zajęcia. Zgodziła się. Nigdy nie przypuszczałem, że z takim potencjałem wsiąknie w to na zawsze. Moja wina – oznajmił Wojewódzki w swojej książce

Czy powinien o tym pisać to już nie nam oceniać. Warto zaznaczyć, że Anna Mucha gra w serialu „M jak miłość” nieprzerwanie już od piętnastu lat.

Reakcja Muchy

Słowa Wojewódzkiego nie mogły umknąć uwadze Ani, która już od ośmiu lat jest szczęśliwą żoną, a także matką dwójki dzieci. I choć wydawać by się mogło, że przemilczy całą sprawę i nie będzie zaprzątać sobie głowy starym związkiem i tym, co z nim związane, nic bardziej mylnego. Korzystając z okazji postanowiła odnieść się do słów Kuby w wywiadzie z Plejadą i wybrnąć z całej sytuacji. Pół żartem, pół serio powiedziała, że rolę w serialu otrzymała „przez łóżko”.

Oczywiście, musiałam się z nim przespać! I to nie raz… Proszę sobie wyobrazić, jakim jest kochankiem, skoro gram do dziś – podkreśliła Mucha

Co myślicie o wypowiedzi aktorki? Myślicie, że Kuba odniesie się do tych słów? Z niecierpliwością czekamy na jego reakcję!