Brzmi to jak sen albo idealne wakacje? Właściwie nie są to nawet wakacje, a praca, za którą przewidziana jest zapłata. Stanowisko #travelgramer jest możliwe do objęcia do 2 lipca tego roku.

#travelgramer - o czym mowa?

#travelgramer jest autorską nazwą banku Pekao S.A. i nie należy ona do najtrudniejszych na świecie. Zadaniem Travelgramera jest podróżowanie, wydawanie pieniędzy banku i dzielenie się swoimi doświadczeniami na portalach społecznościowych (Facebook, Youtube, Instagram). Nie wygląda to na zbyt trudne.

Co daje nam bank? Poza oczywistymi korzyściami z podróżowania i wydawania nie-swoich pieniędzy, instytucja oferuje 7 tys. brutto wynagrodzenia (21 tys. brutto za całe 3 miesiące wakacji). W ciągu 3 miesięcy bank oferuje 6 wycieczek na dwie osoby z Biurem Podróży Itaka. Kandytat musi nagrać przekonujący film odpowiadający na pytanie, dlaczego to właśnie on powinien objąć stanowisko Travelgramera.

Co z wygranym?

Zwycięzca może liczyć na loty do Maroka, Francji, Rzymu, Serbii, Macedonii, Albanii, Czarnogóry i Grecji. Na każdej wycieczce kandydat otrzymuje listę zadań, które musi wykonać przy użyciu karty wielowalutowej. Dla przykładu we Włoszech zadaniem travelgramera będzie  wynajęcie skuterka Vespa, a następnie pokazanie Rzymu ze swojej perspektywy na motocyklu. Za wynajem oczywiście płaci bank. Zadanie w Macedonii obejmuje zakupy na Starym Targu w Skopje.

Jeśli jesteście zainteresowani, zgłoście się do rekrutacji. Kto wie, być może to stanowisko czeka właśnie na Was, a te wakacje będą zupełnie inne od wszystkich poprzednich!