Lisseth i Josh byli w sobie bardzo zakochani, uchodzili wśród rodziny i przyjaciół za zgrane i szczęśliwe małżeństwo. Jednak wszystko zmieniło się, kiedy kobieta zaszła w ciążę. W krótkim czasie przestała rozpoznawać zachowania własnego męża.

Mąż sprawiał Lisseth przykrość i mówił jej, że jest gruba

Podczas ciąży Lisseth przybyło sporo nadprogramowych kilogramów. Po urodzeniu córeczki trudno było jej  je zrzucić. Niestety świeżo upieczona mama nie mogła liczyć na wsparcie męża. Wręcz odwrotnie. Josh ją obrażał i zaczął nazywać "grubasem". Takie zachowanie mężczyzny spowodowało, że Lisseth przestała czuć się kobieco i straciła poczucie własnej wartości.

Z biegiem czasu sytuacja tylko się pogarszała. Josh na każdym możliwym kroku mówił żonie, że już zawsze będzie gruba i brzydka. Pewnego dnia czara goryczy się przebrała i  Lisseth nie postanowiła zmienić swoje życie o 180 stopni.

Lisseth rozwiodła się i zaczęła  z dnia na dzień chudnąć

Kobieta uświadomiła sobie, że u boku takiego męża nie będzie już nigdy szczęśliwa. Dlatego też zdecydowała się złożyć pozew rozwodowy. Był to dopiero początek dobrych dla niej zmian. Lisseth skonsultowała się z lekarzem i  otrzymała od niego  propozycję zmniejszenia żołądka. Lisseth nie zgodziła się i postanowiła, że zawalczy o swoje zdrowie bez interwencji chirurga. Zaczęła się zdrowo odżywiać i uprawiać sport. Szybko pokochała zdrowy tryb życia!

Czułam się wspaniale! Moje ubrania stawały się coraz luźniejsze. W końcu mieściłam się w mniejsze rozmiary!

Mężczyznę zatkało, gdy zobaczył swoją byłą żonę

Po pewnym czasie Josh i Lesseth spotkali się. Mężczyzne zatkało. Kobieta zdecydowała jednak, że nigdy więcej nie ułoży sobie już z nim życia.

Zobaczcie tą niesamowitą metamorfozę!

KS