"M jak miłość" po wakacjach 2018 nowe odcinki od poniedziałku, 27.08.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Dominika Kluźniak straciła rolę w "M jak miłość"? Według informacji, do których dotarł "Fakt" nie ma wątpliwości, że tak właśnie się stało. Odejście Kacpra Kuszewskiego najwyraźniej pogrążyło jego serialową żonę, która z powodu zniknięcia Marka teraz nie ma pracy.

Scenarzyści "M jak miłość" stwierdzili, że nikt nie chciałby oglądać kolejnego rozstania naprawdę udanego małżeństwa. Nie ma Marka - nie ma i Ewy. Bohaterowie "M jak miłość" razem wyjadą z Polski i już nigdy nie wrócą... Co na to Dominika Kluźniak?

- Podjęto ostateczną decyzję, że bez Marka postać Ewy nie ma sensu. Pani Dominika dostała w tym tygodniu kwiaty od ekipy i podziękowano jej za pracę - zdradził informator tabloidu.

Gwiazda "M jak miłość" podobno próbowała zawalczyć o posadę, ale niestety nieskutecznie. Serialowej Ewie nie udało się przekonać zwierzchników do tego, że z jej wątku można coś jeszcze wycisnąć.

Czy faktycznie Dominika Kluźniak bez Kacpra Kuszewskiego nie powinna dłużej grać w "M jak miłość"? Nie nam sądzić. Widzowie jednak mogą nie być zadowoleni z takiej decyzji. Oficjalne stanowisko aktorki nie jest znane.

Gwiazda od wielu lat jest związana z Teatrem Dramatycznym w Warszawie. Występowała w innych znanych produkcjach serialowych i podkładała głos w niezliczonej ilości filmów dla dzieci. Coś się kończy, coś się zaczyna - może ten dołek da początek nowej, nawet lepszej roli?