"M jak miłość" po wakacjach 2018 nowe odcinki od poniedziałku, 27.08.2018, o godz. 20.50 w TVP2

Fani serialu "M jak miłość" w większość podzielili się na dwie grupy. Są ci kibicujący Izie i Marcinowi oraz ci, którzy woleliby widzieć u boku Chodakowskiego Ankę.

Zdjęcia z nowej czołówki serialu "M jak miłość" zaczynają do złudzenia przypominać inną sytuację, w którą był uwikłany zmarły Tomek Chodakowski. Czy historia lubi się powtarzać? W końcu w rodzinie nic nie ginie...

Agnieszka w zeszłych sezonach serialu "M jak miłość" zaszła z Tomkiem w ciążę, urodziła mu córeczkę (tak samo, jak Iza Marcinowi) i chociaż bardzo kochała policjanta, to ten wybrał Joasię. Czy tak samo postąpi Marcin?

Najnowsze ujęcia z planu serialu "M jak miłość" sugerują kolejny trójkąt miłosny. Wszyscy Chodakowscy w towarzystwie więcej, niż jednej kobiety, to nie jest rzadki widok.

Izie nie pomoże z pewnością to, że Ania wykorzystuje każdą sytuację, aby tylko zbliżyć się do Chodakowskiego. Przed Marcinem naprawdę trudne chwile oraz ciężka walka o odzyskanie Majki (Anna Wierzchoń). Towarzystwo Ani może okazać się nieocenionym "wsparciem"... A jak będzie na końcu tej historii? Widzowie zobaczą po wakacjach 2018 w serialu "M jak miłość".

Źródło: se.pl