#1 Staruszka

Jesteś osobą, która na początku myśli, a dopiero potem działa dlatego też do problemów podchodzisz ze spokojem. Najpierw musisz przemyśleć jak wygląda dana sytuacja, a dopiero później przechodzisz do czynów. Zawsze starasz się walczyć z niesprawiedliwością i chętnie podejmujesz się zadań, za które nich innych nie chciał się zabrać. Starasz się dbać o tradycje i przekazywać dobre zwyczaje innym.

#2 Dziecko

Jako dziecko wielokrotnie doświadczyłeś niemiłych sytuacji i do dziś odczuwasz wielki ból związany z tym co wydarzyło się w przeszłości. Mimo tego, że często ludzie udowadniali Ci, że nie masz racji i żeżycie nie zawsze jest kolorowe, wciąż jesteś pozytywną osobą, która swoją energią dzieli się z innymi. Ludzie w Twoim towarzystwie czują się miło i bezpiecznie.

#3 Kaleka

Lubisz towarzystwo innych osób i szybko odnajdujesz się w nowym towarzystwie. Na spotkaniu wśród znajomych tworzysz tak przyjemną atmosferę, że zawsze szkoda kończyć przyjęcie. Jesteś osobą, która nie stroni od konfliktów, a kiedy w jakiś się wplączesz, szybko znajdziesz rozwiązanie. Potrafisz zadbać o dobrą atmosferę, a przez to świetnie nadajesz się na lidera.

#4 Pielęgniarka

Jesteś osobą, która ma bezstresowe podejście do życia. Starasz się nie martwić tym co dzieje się na świecie i widzisz same pozytywy. Uważasz, że Twoje otoczenie jest piękne i zawsze starasz się czerpać z niego przyjemności. Uwielbiasz poznawać nowe miejsca oraz ludzi dlatego też bez problemu potrafisz dogadać się z każdą osobą. Mimo tego, że jesteś głodny wiedzy, to starasz się unikać obowiązków oraz ciężkiej pracy.

Czy wynik testu faktycznie do Ciebie pasuje?