Księżna Meghan wybrała się w pierwszą podróż. Wyjątkową z kilku powodów.

Meghan w Cheshire


Gdy tylko ogłoszono, że Meghan będzie towarzyszyć królowej podczas wizyty w Cheshire, w mediach zaczęły piętrzyć się artykuły. Świeżo upieczona księżna doznała niemałego zaszczytu. Dziennikarze zauważyli, że do tej pory nawet księżna Kate nie miała wstępu do królewskiego pociągu i nie towarzyszyła królowej podczas podobnych wizyt. Tym samym rodzina daje znak, że między Meghan i królową nie ma konfliktu.

Znów na beżowo


Meghan na tę okazję wybrała kolejny raz dopasowaną, beżową sukienkę. W tych kolorach mogliśmy ją widzieć na dwóch pozostałych wydarzeniach, w których brała udział zaraz po ślubie. W beżu wystąpiła podczas imprezy urodzinowej księcia Karola, w podobnym kolorze (choć wpadającym nieco w pudrowy róż) podczas Trooping the Colour w Londynie. Trzeba przyznać, że nie ukrywamy małego zawodu. Chętnie zobaczylibyśmy księżną w odważniejszych kolorach.

Sukienka Givenchy


Beżowe cudo to projekt domu mody Givenchy. Warto zauważyć, że Meghan kolejny raz promuje tę luksusową markę. Właśnie w sukience Givenchy poszła do ołtarza raptem kilka tygodni temu. Tym razem jednak nie wyglądała tak olśniewająco jak wtedy u boku narzeczonego. Materiał kompletnie nie nadawał się na podróżowanie pociągiem. Już z daleka widać było, że sukienka jest pognieciona. Niedopatrzenie stylistów? Na plus można jednak zapisać to, że tym razem Meghan zasłoniła ramiona. Wizyta u boku królowej rządzi się szczególnymi prawami dotyczącymi dress code'u.

Napięty grafik


W Cheshire panie mają m.in. otworzyć nowy most, odwiedzą teatr przy Hunter Street i zjedzą razem lunch w Chester Town Hall. Wszyscy liczą na to, że oczywiście dadzą się sfotografować paparazzi.

Nowe obowiązki



Przed Meghan nowe wyzwania. Jak informuje Pałac Kensington, księżna dostała wsparcie królowej, która aprobuje jej zaangażowanie w sprawy społeczne. Dlatego w Cheshire Meghan ma spotkać się z grupą Syryjczyków, którzy zamieszkali na stałe w Wielkiej Brytanii. Razem z nimi obejrzy przedstawienie przygotowane przez grupę Fallen Angels - teatr od lat wspiera osoby walczące z uzależnieniami.