Istnieje grupka aktorów, którzy byli ze serialem ''M jak Miłość'' od samego początku jego powstania. Do tej grupki właśnie zalicza się Kacper Kuszewski. Jego współpraca z telewizją rozpoczęła się w 2000 roku gdzie podjął współpracę z TVP. Rola w jaką wcielał się Kacper w ''M jak Miłość'' przyniosła mu popularność. Właśnie ta rola pozwoliła mu się dalej rozwijać. Został bardziej rozpoznawalny. 

Kacper Kuszewski, podczas rozmowy z ''Super Expressem'' wspomniał o tym, że żegna się i odchodzi z serialu. Widzowie już nie zobaczą go, podczas transmisji serialu. Kacper nie podał przyczyny, ani żadnych powodów, dlaczego właśnie zrezygnował z pracy na planie serialu.

Nie da się w sekundzie odpowiedzieć na to pytanie. To duża historia wokół tego

- powiedział.

Na razie nie wiadomo jak skończy się wątek Marka Mostowiaka. Nic innego nam nie pozostało, jak czekanie na kolejne odcinki. Warto wspomnieć też o tym, że serial ''M jak Miłość'' należy do najpopularniejszych produkcji Polskiej Telewizji.

Inne role Kacpra Kuszewskiego

Kacper Kuszewski nie tylko grał rolę w serialu ''M jak Miłość''. Zdarzały się również inne role.

Kuszewski również grał rolę w ''Hotel 52'', ''Wkręceni'', czy ''Karol. Człowiek, który został papieżem''. Również swój epizod miał w popularnych show ''Taniec z gwiazdami'' i ''Jak oni śpiewają''.

Kacper Kuszewski nie tylko zajmował się aktorstwem, ale również dubbingiem. Podkładał głos do postaci takich jak Luke Skywalker czy Percy Weasley. Nie wielu z was możecie wiedzieć o tym fakcie, ale to właśnie Kuszewski podłożył głos pod postać Myszki Miki!