Para książęca brała udział w procesie przeciwko francuskiemu magazynowi ''Closer'', który w 2012 we wrześniu opublikował zdjęcie księżnej Kate w topless na zamku Prowansji na południu Francji.

Sprawdza została zgłoszona przez księżną Cambridge do sądu z powodu naruszenia jej osobistości. W formie odszkodowania domagała kwoty 1,6 mln euro. Francuski sąd stwierdził, że odpowiedzialność za tą sytuację ponosi sześć osób pracujących w magazynie ''Closer''. Zarządził 100 tysięcy euro jako odszkodowanie za zaistniała sytuację. 

Prawnicy magazynu mają w planach odwołać się. W celu dowodów mają w zanadrzu wideo, które ukazuje Meghan Markle wykonującą seksowne ruchu grillując.

Na swoją obronę magazyn ''Closer'' komentuje cała sprawę w ten sposób: "teraz są inne czasy oraz że nawet księżna może być seksowna".

Prawnicy magazynu sądzą, że nie jest stosowane i uczciwe żądanie tak wielkiego odszkodowania za publikację zdjęcia. Powołali się do zdjęć roznegliżowanej szwagierki księżnej Kate.

Dodali również, że kiedyś kobiety pochodzące z rodziny królewskiej, aby się wypromować robiły takie sobie zdjęcia. Według prawników magazynu nie jest w tym nic dziwnego, ani złego. Zdjęcia Meghan Markle są dobrym argumentem, na korzyść magazynu ''Closer'' - informuje magazyn ''Elle''

Czy księżna Kate będzie miała kłopoty przez dawne zdjęcia księżnej Meghan? Wszystko zweryfikuje czas.