Książęca para

Meghan Markle i książę Harry wzięli ślub 19 maja 2018 roku. Była aktorka pierwszy raz w roli księżnej pojawiła się już 2 dni po ślubie, na urodzinach księcia Karola. Tym razem podziwialiśmy ją na urodzinach królowej Elżbiety II.

Zawsze skromna

Meghan Markle założyła na siebie sukienkę bez ramion w kolorze pudrowego różu. Kreacja wyszła spod rąk projektantki Caroliny Herrey, a kapelusz od Philipa Treacy'ego. Książę Harry natomiast ubrany był w mundur Blues and Royals.

Pierwsze wyjście po podróży poślubnej

To ich pierwsze oficjalne wyjście, od kiedy wrócili z podróży poślubnej. Do teraz nie wiadomo, gdzie zakochani udali się tuż po najważniejszym dniu w ich życiu. Nieoficjalnie mówiło się o Afryce lub Kanadzie.

Meghan złamała królewski protokół. Może mieć kłopoty

Choć świeżo upieczona księżna wyglądała naprawdę pięknie, uwadze królewskiego protokołu nie umknął jeden fakt. Kreacja Meghan była nieodpowiednia. Problemem okazały się być odsłonięte ramiona. Królewska tradycja zabrania kobietom ich odsłaniania i jakiegokolwiek eksponowania ciała - przypomina tabloid "The Sun". Meghan kolejny raz pokazała, że próbuje wyznaczać nowe trendy na dworze królewskim. jej suknia ślubna również nie spełniała określonych wymogów - choć skromna - również miała dekolt w łódkę, który odsłaniał ramiona. Sam ślub również nie przypominał tradycyjnego, królewskiego ślubu.