Dawid Podsiadło w 2017 roku ogłosił, iż robi przerwę w karierze muzycznej, ponieważ potrzebuje trochę czasu. Kilka dni temu powrócił ze swoim nowym singlem ''Małomiasteczkowy''. Również chodzą plotki o tym, że w życiu Dawida zmieniło się dużo. Da

Dawid Podsiadło zerwał zaręczyny

Anonimowe źródło portalu "Pomponik" donosi, że Dawid Podsiadło zakończył związek ze swoją wieloletnią partnerką, Eweliną. Najprawdopodobniej jak plotki donoszą muzyk umawia się z młodą polską aktorką, którą mogliśmy ujrzeć w filmie ''Miasto 44''. To nikt inny jak Zofia Wichłacz.

Dawid Podsiadło chodzi z Zofią Wichłacz z "Miasta 44". Mam tylko taką informację bez żadnych medialnych dowodów, które mogą ją zilustrować, ale jest na 100 proc. pewna - donosi informator portalu.

Zofia Wichłacz w 2013 i w 2016 Fot. Marcin Stępień / Agencja Gazeta/ EN

Myślicie, że ładna z nich para?

Dawid Podsiadło - zmiany w życiu

Dawid Podsiadło znany jest z tego, że jest bardzo spokojnym człowiekiem, a wszystkie media określają go jako typ romantyka. W 2016 roku pisano o nim i jego zaręczynach z Eweliną Cnotą. Para była razem w związku od bardzo długiego czasu. Jako, iż wokalista jest bardzo wierzący, miał w planach wzięcie ślubu. Jednak okazało się, że nie wszystko poszło tak jak miało pójść. W ubiegłym roku Dawid Podsiadło ogłosił, że robi sobie przerwę, w trakcie, której chciał rozwinąć swoje życie prywatne i bardziej na nim się skupić.  W czasie tej przerwy przeprowadził niemała rewolucję na swoim Instagramie. Pousuwał wszystkie starsze zdjęcia, które znajdowały się na jego profilu.

Dawid Podsiadło dylanwishop / Instagram

Teraz można na nim dostrzec tylko i wyłącznie materiały związane z najnowszym teledyskiem Dawida ''Małomiasteczkowy''. Zmiany, które wprowadził w swoim życiu prywatnym są bardzo radykalne.

Zajrzeliśmy również na profil narzeczonej Dawida na Facebooku. Można zauważyć, że zdjęcia sprzed 6 lat z Dawid dalej tam są i nie zostały w żaden sposób usunięte. 

Zofia Wichłacz - kim jest?

Zofia Wichłacz - jest to aktorka, której kariera nabiera szybkiego tempa. Urodziła się w 19995 roku w Warszawie. Po genialnej roli w filmie ''Miasto 44'' można było ją ujrzeć również w innych większych produkcjach. Zagrała w bardzo popularnym (również poza granicami Polski) serialu ''Belfer''. Zagrała również też w takich filmach jak ''Powidoki'' czy ''Pokot'' Agnieszki Holland.