Meghan Markle oraz książę Harry wzięli ślub niedawno, bo prawie miesiąc temu. Jednak z racji, że jest to para królewska, ludzie nie przestają się nimi interesować. Jeszcze kilka miesięcy temu każdy obywatel wyczekiwał, aż Meghan i Harry ogłoszą, że są razem. Obecnie wszyscy mówią tylko o jednym: kiedy Meghan Markle urodzi dziecko? Każdy z niecierpliwością czeka na to, aż Meghan będzie w stanie błogosławionym.

Czy Meghan naprawdę jest w ciąży?

Jeden z popularnych brukowcy 'National Enquirer' pisze, że Meghan Markle jest w ciąży, a w dodatku bliźniaczej. Jeśli ta wiadomość byłaby prawdziwa, to możemy czekać na kolejne "royal babies". Doniesienia tabloidu są naprawdę intrygujące. Meghan miał rzekomo jeszcze przed ślubem odwiedzić ośrodek leczenia niepłodności, a książę Harry podobno od dłuższego czasu bierze odpowiednie suplementy i witaminy. Redakcja mówi, że uzyskała takie informacje od osoby, która jest bliska rodziny królewskiej.

Może wydawać się to absurdalne, ale w mediach pojawiają się zdjęcia potencjalnych dzieci Meghan i Harry'ego:

Bliźniaki po 588 latach.

Szansa, że jest to ciąża bliźniacza, jest całkiem spora, jeżeli para poddała się zabiegowi in vitro. W takim wypadku byłyby to pierwsze bliźnięta, które urodzą się w rodzinie królewskiej od 588 lat. Jest to niebywała sytuacja, o której piszą praktycznie wszystkie media.

Chłopiec czy dziewczynka?

Jeśli powołamy się na opinię Terry i Lindy Jamison - bliźniaczek kontaktujących się z duchami - dziecko, które urodzi Meghan Markle, będzie płci żeńskiej. Magazyn 'Viva' jakiś czas temu pisał, że informacja ta została ujawniona podczas rozmowy z duchem księżnej Diany. Niestety spirytystki nie przewidziały jednego, mianowicie, że będzie to ciąża bliźniacza. Oczywiście, jeśli wierzyć w to, że miało być to dziecko płci żeńskiej, możemy w takim razie przypuszczać, że urodzą się dwie dziewczynki. Nie jesteśmy w stanie określić czy te informacje są prawdziwe, dopóki dzieci się nie urodzą.

Co na to wszystko Meghan Markle?

Z anonimowego źródła dowiadujemy się, że potwierdzeniem ciąży Meghan Markle miały być słowa wypowiedziane przez księżną. Niedawno para odbyła oficjalną wizytę w Irlandii Północnej. W trakcie wyjazdu odwiedzili Catalyst Inc. To centrum naukowe, które pracuje nad rozwojem biznesu w lokalnych terenach. W centrum wystawiało się bardzo wiele firm, jednak księżna zwróciła szczególną uwagę na stoisko Shnuggle.

Jest to marka, która zajmuję się produkcją różnych akcesoriów dla dzieci-łóżeczek, pościeli, wanienek. Meghan podobno spędziła najwięcej czasu, oglądając to stanowisko i powiedziała, że wraz z mężem będą tego niedługo potrzebować-informuje Jastrzabpost.

Czy książę chce być ojcem?

Książę Harry w trakcie wywiadu dla BBC powiedział, że nie wraz z Meghan Markle  nie mają dzieci, ale osobiście nie wyklucza tego w przyszłości. Portal express.co.uk informował swoich czytelników, że sama Meghan chciałaby zajść w ciąże jak najszybciej i urodzić dziecko już rok po ślubie.