Mikołaj Krawczyk ma dwóch synów - Roberta i Michała, których matką jest znana nam Anetą Zając. Aktorka twierdzi, że Mikołaj od dawna nie płaci alimentów na chłopców. Sprawą zajął się nawet komornik.

Niedawno para aktorów znów zawitała na sądową salę w sprawie alimentów. Krawczyk w swoich zeznaniach twierdzi, że aktorka nie mówi prawdy. Przede wszystkim zaprzecza temu, iż rzekomo nie interesują go synowie, a wszystkim martwić się musi Aneta. Aktor oficjalnie sprostował słowa aktorki.

Mój klient długo nie komentował doniesień prasowych na ten temat, ale dłużej nie może milczeć -oświadczyła w "Twoim Imperium" prawniczka Krawczyka, Anna Borkowska.

Wystąpił na drogę sądową, gdyż alimenty, jakie płaci na dzieci, z uwagi na ich wysokość nie są w całości przeznaczane na potrzeby dzieci. Wybrał taką drogę po wielokrotnych, nieudanych próbach porozumienia się z ich matką - przekazała do informacji.

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk Kapif

Prawniczka oznajmiła także, że nie jest to koniec tej sprawy. Sprawa sądowa między Anetą a Mikołajem będzie kontynuowana w zakresie kwestii, o których aktor nie chce jeszcze mówić.

Mój klient jest zdeterminowany, bo chce być obecny w życiu swoich dzieci, a tymczasem musi walczyć o każdy dodatkowy dzień, o każdą dodatkową godzinę spędzoną z nimi. To, co ukazuje się w mediach na jego temat, że nie płaci alimentów i nie chce zajmować się synami, to są brednie. Najlepiej dla dzieci byłoby, gdyby rodzice umieli się porozumieć, żeby prywatne animozje nie miały na nich wpływu. Niestety, druga strona konfliktu nie wykazuje chęci współpracy -w wypowiedzi dla prasy powiedziała Borkowska.

Aneta poproszona o wypowiedź dla pewnej gazety obiecała wyrazić swoją opinię na ten temat, jednak jak widać, nie dotrzymała słowa.

Relacje panujące między Mikołajem a Anetą

Znajomość Krawczyka i Zając miała początek na planie dobrze znanej "Pierwszej miłości". Od tamtych czasów zdążyli doczekać się dwójki dzieci. Niestety zaraz po narodzinach synów para rozstała się, a Mikołaj odszedł do Agnieszki Włodarczyk. Anecie w tamtym momencie przede wszystkim zależało, aby jej dzieci miał jak najmniejszy kontakt z nową partnerką ojca. Krawczyk nie zastał jednak szczęścia i po dość krótkim związku z Włodarczyk, związał się z nową miłością "po fachu" - Sylwią Juszczak. Aneta ma podobno dobre stosunki z obecną partnerką Mikołaja Krawczyka.